Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy férfi "csak ürit"?

Figyelt kérdés

Bocsánat a primitiv kifejezésért!

Miböl lehet tudni ha csak azért sex-el velünk mert "kell"!

Nem olyanra gondolok ha egy férfi meg egy nö összejár sex-elni csupán élvezet kedvéért!Hanem amikor egy több éves kapcsolatlanban,házasságban már nem azért fekszenek le mert kivánják egymást hanem mert vannak bizonyos szükségleteik!


2008. aug. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem teljesen a kérdést.

Ha egy egészséges férfi nem kíván egy nőt, akkor nem áll fel neki. Tehát ha van szex, akkor kívánja őt.

A kérdésed inkább arra vonatkozik, hogy mitől laposodhat el egy kapcsolat úgy, hogy eltűnik a bensőséges hangulat az intim együttlétekből.

2008. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Elöször is köszönöm a választ!

10éve vagyunk együtt két lányunk van!Szóval nem egy fútó kapcsolat!

De egyre többször érzem azt hogy csak azért fekszik le velem mert egészséges férfi egészséges vágyakkal!Az hogy elöjáték?Olyan már abszolút nincs!Mikor nagy ritkán van merszem megemliteni hogy nekem igy meg igy jobb lenne vagy épp próbálom én kényeztetni azt mondja nincs kedve most!És lassan ott tartunk hogy az idejére nem emlékszem mikor kezdeményeztem a sex-et és nem azért mert nem kivánom hanem mert félek a megalázástól!A sex az már csak maximum 10-15 perc!Igaz arra oda szokott figyelni hogy elélvezzek!De néha azért nagyon hiányozna ha egy kicsit simogatna kényeztetne és hagyná hogy én is szeressem!

2008. aug. 15. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó vagyok. Ezt amúgy megbeszélted vele? Tisztában van vele, hogy neked mire van szükséged, és hogy ez neked mennyire fontos?
2008. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
ugyan ez a problémám nekem is.Csak mi még 3 hónapja vagyunk együtt,és már itt tartunk.Akkor mi lesz később???:S
2008. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki elmondani félig viccesen félig komolyan!

Most biztos sok nő azt mondaná hogy csábitsam el...stb De megmondom öszintén már nem merem!Ha ö nem kezdeményez akkor nincs sex!Lassan már úgy vagyok vele nincs semmi önbizalmam!Lassan már ott tartok hogy fürdeni,vetközni se merek elötte nem hogy elcsábitani!Pedig aztán mi olyan dolgokat megcsináltunk együtt amit se Ö se Én mással nem szóval nem vagyok egy gátlásas besavanyodott anyuka!Próbálkoztam de egy jó pár elutasitás után feladtam!

Amúgy rendszeresen együtt vagyunk szóval ne azt hidjétek hogy havonta 1-szer vagy két havonta,hetente minimum 2szer de van olyan hogy naponta kétszer!

Magyarán ha Ö akarja akkor!

2008. aug. 15. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:

ugyan ez a problémám nekem is.Csak mi még 3 hónapja vagyunk együtt,és már itt tartunk.Akkor mi lesz később???:S


Ugye milyen rossz?Az embernek az önbizalma is elmegy!Meg olyan megalázó!Ha Ö akarja akkor természetes mi is akarjuk de ha mi akkor meg ááá nincs kedvem!

2008. aug. 15. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia:) Probáld meg ne félig viccesen, meg igy-ugy, hanem ugy mondd el, ahogy van. Mondd el neki azt is, hogy ezt azért beszéljétek meg - és legyen olyan drága, és ne lépjel le - mert Neked nagyon fontos Ő és ez a kapcsolat. És azt szeretnéd, hogy jó legyen. És hogy ha neki van valami problémája akkor mondja el. (Munkahelyén minden rendben amugy?) Akár azt is megmondhtatod neki, hogy erre vágysz tőle: és vidd az ágyhoz, és kényeztesd. És ha huzza a száját, akkot mondd meg neki, hogy maradjon már kicsit csendben és figyeljen(ezt lehet viccesen;) ) és hogy itt most nem kell még az se, h merevedése legyen, csak kapcsoljon ki kicsit...Na ha eddig eljuttok, tökjó minden;) Ha nem, akkor beszélni kell!!! De tudjad, h amennyire őszinte vagy Te, annyira kapod ezt vissza. Amennyire te nyitsz, annyira veheted rá őt is... Fontos, hogy ilyenkor kihangsúlyozd, h Tőle, Vele akarsz együttlenni. Mert igy elkerülheted a sértődést;)

És egyébként, ha ilyen gondolataid vannak, akkor már nagyon érik az a beszélgetés:) És szabad ám azt mondani, hogy: Úgy érzem, még nem érted pontosan, amit mondtam, és nagyon szeretném hogy megérthesd: és elmondod neki megint, kicsit máshogy:) Amig meg nem érti. És tényleg probáld meg kideríteni, hogy mi a baja, ha van neki.

Ja meg még annyit, hogy ha elveszted az Önbizalmad, akkor ez egy ördögi kör lehet előbb-utóbb, mert egy olyan csaj nem tul vonzó, aki nem hiszi el magáról h igazi nő:) Erre azért figyelj oda... És vállald előtte is, mondd el neki is, hogy teljesen lelomboz meg meggyyötni az önbizalmad, hogy ez igy van. És arról beszélj, hogy TE mit érzel! Mert ez az intimitás: amikor elmondom neked, hogy ÉN mit élek meg, amikor veled vagyok...

Soxerencsét! Drukkolok...;)

2008. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!