Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiúnál milyen jelei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál milyen jelei vannak annak hogy tapasztalt? Honnan lehet tudni hogy nem kezdő az első együttlétnél? (ha a lány szűz)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

2 mádperc alatt kipattintja a melltartódat. :))))


Ne feküdj le olyan fiúval akinek nem ismered a múltját.

Késő az ágyban megtudni, hogy már 20 barrátnője volt de mind csak 1 alkalomra. :(


Egyébként:

tudja, hogy mi az előjáték és bőségesen részesít benne.

Nem idegenkedig az óvszertől de ha mégis, nem tartja elegendőnek a "majd vigyázok" benyögést védekezésként és már előre szertné tudni, hogy szedsz-e valamit.

Biztosít róla, hogy abbahagyja ha te mégsem akarod, vagy túl erős fájdalmat okoz.

Elég egyszerű számára a helyére tenni a szerszámot és nem kutakodik tanácstalanul.

Nem 2 másodperc alatt élvez el.

Ha előbb elélvezett mint te akkor is törekszik rá, hogy te is elérd az orgazmust.

2008. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyit hozzátennék hogy az elöző nagyrésze inkább a rendes pasira vonatkozott mint a tapasztaltra....

Tapasztaltabb tudja hogy mi és hol esik jól a nőnek :) és tényleg nem kutakodik és gondolkodik hogy mi hol is van :)

2008. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit hozzátennék hogy az elöző nagyrésze inkább a rendes pasira vonatkozott mint a tapasztaltra.... "


hajára kenheti a srác a rendességét, ha nem tudja, hol találja a csiklót... szerintem igenis találó volt az első hozzászóló. (bár azzal egyetértek, hogy a leirás a rendes ÉS tapasztalt pasira vonatkozik)

2008. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Egy kis kivetni valót látok az első kommentben. Fiú vagyok és szűz, és az első komment kritériumai közül csak ott buknék meg hogy hamar elmegyek. Tehát ha szűz létemre lefekszek egy lánnyal, bő előjátékban részesítem és mindent megadok neki, hogy élvezze, akkor én egy hazug álszent geci vagyok mert túlságosan jót csinálok neki??


Az első kommentes beszólásból rögtön látszik, hogy a nők megint nem tudják mit akarnak, úgy ahogy sose tudták. Eddig az volt a probléma, hogy a férfiak csak durr bele nekiesnek a szexnek, most meg az ha túl hosszú az előjáték és mindent megadnak? Mert akkor már egy hazug álszent fasz aki bizots sokadszorra csinálja?? Najó nem álltalánosítok de az első kommentelő húzza le magát a büdös francba.

2008. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
És még annyit, hogy még a 10 éves kisgyerek is tudja, hogy hol kell simogatni a lányt, hogy jól essen neki. Nem csak a puncira értem. Comb belső része, derék, mellek, nyak csókolgatása stb. Most biztos egy hazug fasz vagyok mert ha ezeknél a helyeknél simogatom a barátnőmet akkor biztos ezer nővel tettem már...szánalom ez a szöveg.
2008. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit ideges utolsó válaszoló!:))

Téged úgy látom erősen frusztrál a saját szüzességed. Ess túl rajta. :)

Én egy szóval sem mondtam, hogy aki így viselkedik az..." és itt amiket te gondolsz, hogy írtam."

Hiszen a válaszomban benne volt, hogy ezt talán nem az együttlétből kéne leszűrni, hogy mennyire tapasztalt hanem még előtte a beszélgetésekből.

Én csak azt tudom (sok sok éves tapasztalatból – ami neked nincs) hogy a kezdők ezeket a dolgokat többnyire nem csinálják vagy nem így.

És igaza van a 2. hozzászólónak. Ez valóban a rendesebbje. :))

2008. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Kicsit irigységtől talán föröcsgő utolsó kommentelő.

Mint ahogy kivettem a te hatalmas tapasztalatodból, neked meg talán nem tetszik, hogy egy 17 éves szűz srác legalább annyira tudna mint egy sokkal tapasztaltabb.

Igen szűz vagyok és tényleg zavar, de ez még nem jelenti azt hogy nem pettingeltem. Essek túl rajta? Az ilyen tippjeid nálam nemigen fognak megértő fülekre találni. Te pénzes szolgáltatásért veszítetted el az elsőt? Tehát engem is ilyenre bíztatsz? Köszi de ez távol áll tőlem.

2008. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

:))))

Mire irigykednék? A szüzességedre vagy a tapasztalatlanságodra?

Szerintem félreértettél valamit.

Mindenki volt szűz. És szonte mindannyian olvastunk, hallottunk előtte ezt azt. Sokan pettingeltek is, mielőtt az első aktusra sor került volna. De csak akkor tudja az ember, hogy mi a különbség amikor már van egy kis tapasztalata. Én magam visszanézve mosolygok, hogy milyen tapasztalatlan voltam pedig nagyon felkészültnek hittem magam.

Nincs mese. Amit nem csináltál még arról nem tudsz tapasztalatból beszélni. A hasonló az nem ugyanaz.

Nem akarlak megbántani! Véget vethetünk a felesleges civakodásnak?

A kérdező ettől nem lesz okosabb.

2008. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amit az első válaszoló írt abban tényleg van igazság, mert egy szűz srác szerintem ha tényleg odajutna hogy elötte egy punci akkor valszeg nemtudná mit hova kell dugni. Vannak ilyen emberek, viszont vannak olyanok is akik szerintem egy nem szűznél is sokkal tapasztaltabbak. Abban igaza van a srácnak hogy egy szűz is csinálhatja úgy a dolgokat mint egy nem szűz. Max tényleg hamarabb elmegy. Amúgy nem kell itt vitatkozni :) Elég sok mindent tudtam meg így is :) Köszike!
2008. aug. 17. 15:51
 10/20 A kérdező kommentje:
De azért azt nem tartom igaznak hogy egy 10 éves kissrác tudja mit hogy kell csinálni.
2008. aug. 17. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!