Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal kiprobáltam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal kiprobáltam az anális sexet és utána rosszul éreztem magam, véreztem is mitől van baj-e?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A baj e talán az e hogy az a luk nem éppen arra valo.

egy az hogy sokkal szükebb nyilván ha még nem csináltátok és nem voltatok elég ovatosak valoszin megsérült maga a nyilás, és a vér onnan származik, mert belül a falt már nem lehet egy pénisszel ugy megsérteni hogy vérezzel. a másik pedig hogy sokkal nagyobb a valoszinüsége bármilyen bacilusnak. ha pár nap mulva sem javul a helyzet nem ártana felkeresni egy orvost.

2008. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3%

Szia!

A vérzés azért volt mert elszakadt a szűzhártyád,ez nem mindenkinél vérzik,de van akinél megesik,szoval ezért ne ess pánikba ez természetes.Azt viszont nem tudom mitől érezhetted rosszul magad.Pontosan mit éreztél?

2008. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az előző kommentelőnek:szerintem kicsit félreolvastad a kérdést:)...

a kérdezőnek:Az sosem jelent jót ha véreztél az anális sextől lehet hogy a barátod nem volt elég figyelmes esetleg durva volt és ezért szereztél valamilyen sérülést a végbélnyílásodon.Ugyanis ez egy nagyon érzékeny terület és ha fájdalmat érzel nem szabad erőltetni a behatolást.Ha előtte a barátod megujjazta a fenekedet az is lehet hogy megsértette a körmével a bélfalad és az vérzett mindenestere ez nem jelent túl jót!Nagyon vigyázni kell!Ha továbbra is érzel fájdalmat vagy vérzel akkor keress fel egy orvost mielőtt még nagyobb baj lesz belőle!Ha pedig legközelebb csináljátok (ha lesz még ilyen ezek után) nagyon figyeljetek oda és használjatok SÍKOSÍTÓT,és mindent lépésről lépésre óvatosan türelmesen csináljatok,és csak akkor hatoljon beléd a párod ha már ellazultak a záróizmaid és csak akkor csináljátok ha neked is kellemes!

Remélem nincs nagy baj!

2008. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is véreztem az első análnál, bár nem annyira vérzés volt, egy picit valsz megsérült és a srác cucca kicsit véresen jött ki belőlem. De többet nem véreztem. Ez sztem normális, bár utána nem véreztem. Óvatosnak kell lenni. De nincs bajod, nyugi, hacsak frankón nem vérzel. Ha sokáig tényleg vérzel, menj el dokihoz.
2008. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!