Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyenlem,...

Mit tegyek? Nagyon szégyenlem, ami történt, ezért nem fordultam még senkihez se. A minap kipróbáltam az anális izgatást. Mivel tök amatőr vagyok, nincs hozzá eszközöm, és egy körülbelül 6 centiméteres ceruzával próbáltam, de az bent maradt.

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem. Tegnap még nem tudtam kivenni, olyan mélyen volt,ma is próbáltam, de egyszerűen eltűnt.

Mi történt? És mit tegyek? Szégyenlek nőgyógyászhoz menni vele, szüleimhez még jobban szégyenlek ezzel fordulni. Kérlek csak normális hozzászólást írjatok.

17/L


2009. nov. 9. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kikakilni akkor bizony nincs más megoldás csak az orvos...
2009. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor várd meg, hátha a széklettel kiürül. Ha nem, akkor menj el dokihoz.
2009. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Elvileg a széklettel távoznia kellene.... Mondjuk 6 centi az elég hosszú. Ha biztos nem jött még ki, menj orvoshoz, mert a végbélben (majd a vastagbélben is ha terjed) komoly fertőzéseket okozhat egy nem steril, idegen "tárgy".
2009. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hát, ez a cikk épp ide vág:

[link]

2009. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezzel fölöslegesen mész nőgyógyászhoz mivel az csak a hüvelyi dolgokkal foglalkozik.

Amúgy meg szégyelheted is. Az orvos is ki fog röhögni, ezt bizton állíthatom. Ma személyesen néztem végig, ahogy egy fél kórház (szó szerint) röhög egy hasonló eseten.

2009. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Erről egy egyetemi "urban legend" jut az eszembe:

Történt egyszer, hogy valaki egy villanykörtét dugott fel, és nem akart kijönni. Utána elment az orvoshoz, ő se tudta kiszedni, ő szólt pár kollégának, de ők is bármivel próbálkoztak, a villanykörte mindig csak feljebb csúszott... Terjedt a hír az osztályon, és egyszer csak egy karbantartónak eszébe jutott, hogy "küldjenek utána" egy foglalatot, és abba becsavarják. És bejött!

Te pedig várj, ha a kaksival nem jön ki, akkor menj orvoshoz, de a poén kedvéért küldd utána a ceruzahegyezőt. XD

2009. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

xDDDDDD

hát ez gáz.

2009. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ekkora ökörséget csinálni!!!Most komolyan! Megérte?Én a helyedben mindenképpen elmennék az orvoshoz,mert a ceruza hegyes vége akár súlyosabb károkat is tud okozni a végbélben...
2009. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát lehet kénytelen leszel orvoshoz menni. Biztos kellemetlen, de nem te leszel az első. Az orvost köti a titoktartás, elvileg csak egy ember előtt lesz ciki meg az aszisztens, de ugyanaz. Érzel fájdalmat? Talán mond azt hogy beleültél vagy valami hülyeséget,ami nem olyan ciki, bár ők sejteni fogják az igazságot, de mégsem olyan gáz. Mond hogy osztálytársak szívattak és úgy ültél bele, aztán nem mertél elmenni, te próbáltad kivenni de csak mélyebbre ment, nem tudod ki volt, csak valaki szívatot, ha firtatja. Csak egy ötlet, nem muszáj megfogadni.
2009. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Na? Elmentél? Mesélj... :D
2009. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!