Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok ha a barátnőtök a kedvenc anime lányotokat cosplayelné?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lelkem rajta, nekem tetszene, de igazán jó csak akkor lenne ha "hasonlítana rá" (nyilván ezt alkatra gondoltam, arcra nem igazán hasonlíthat), ahogy az összes igazán jó cp attól jó, hogy illik a karakterhez az aki beöltözik.

Tehát ha valami fapofájú karakter a.kedvence, de te vicceskedõ, hiperaktìv vagy, akkor csak akkor öltözz be, ha tudod, hogy nem fogsz feszengeni.

2015. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]

Az ünnepek alatt mindenki felszed pár kg-t, de itt még nem tartok ^^

2015. jan. 5. 21:50
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem munkahelyen/suliban, utcán vagy konyhában cosplayelné ^^ ?
2015. jan. 5. 21:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Láttam már sok cosplayes lányt és ritka az, akinek jól áll. Az anime és a valós világ elég távol áll egymástól.
2015. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, zöld kéz Neked is! :)
2015. jan. 5. 21:56
 6/17 anonim válasza:
Nekem nagyon bejonne, de nekem is csak akkor ha illene egy kicsit a karakterhez. :)
2015. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4. Nem tudom, én járok conokra, mindenféle gamer/anime/fantasy rendezvényre és elég sok olyan lány van, akinek jól áll (nyilván nem olyan, mijnt az eredeti, de nem is lehet).

A kérdezõ 3.válaszban megfogalmazott kérdését viszont nem értem.

Ha nem a felsorolt helyeken, akkor végül is csak neki, otthon, privátban, vagy rendezvényen?

1. voltam

2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Neki, otthon privátban :) A cél nem az lenne, hogy az utcán megbámuljanak, hanem hogy neki :D Egyszer öltöztem be conra, és köszönöm elég volt.
2015. jan. 5. 22:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Otthon, privátba még illeni sem kell a karakterhez, mert(nem a beleölt munkát lekicsinylõ), de egy ilyen "ajándék" után kb addig maradna rajtad a ruha, amíg sérülésmentesen le nem lehet rólad szedni a leggyorsabban. :D
2015. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :D Köszönöm mindenkinek a választ, és bocsi hogy bénán fogalmaztam.
2015. jan. 5. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!