Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tud behatolni? Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud behatolni? Már magam sem tudom, hol a hüvelynyílás! A végbélnyílás előtt, nem? De én érzek egy csontot is ott, amibe elakadhat a "dolog".

Figyelt kérdés

Próbálkoztunk (mindketten szüzek vagyunk), de nem sikerült. Én végig úgy éreztem, hogy nem jó helyen van. (2 nyílás van ugye: először húgycső, utána hüvely, majd hátul a végbélnyílás). Az is lehet, hogy a húgycsőnél próbálkozott? Az kb. mekkora nyílás?

Baj lehet az is, hogy kissé "lelapult"?


2008. aug. 20. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Már írták az előző kérdéshez is: A hüvenynyílásba egy fogpiszkáló sem fér el. Oda nem tudja neked berakni!
2008. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az előző válaszadó szerintem a húgycsőre gondolt,oda tényleg nem lehet berakni.
2008. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
tampont raktál már fel magadnak? ugyanoda kell menjen a pénisz is. ha pedig ennyire nem tudjátok, mi hol van, akkor talán még várjatok kicsit a szexxel.
2008. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha te sem tudod hol van, akkor még várnod kellene a szexel. Inkább maszturbálj, fedezd fel a tested és majd csak utána kezdjetek hozzá.
2008. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
97%
Itt csak annyi a hiba hogy nemkell egyböl a fiunak behatolna.ugy nemis fog menni ha még mindketten szüzek vagytok!Az előjáték sokat számit.És hát a húgycsőn nemigen probálkozhatott az képtelenség.
2008. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Te ha ekkora volumenű problémák vannak akkor javaslom menjetek vissza homokozni egy kicsit és hanyagoljátok ezt! Pfff komolyan megnézném ahogy két ekkora zöldfülű szerencsétlenkedik aztán döfködi a másikat a faszával mindenhol! Komolyan még nem volt egy nyomorult biológiakönyv a kezedben, vagy még nem nézted meg a pinádat?
2008. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
mégis hány évesek vagytok??? az nem lehet hogy te sem tudod hol van a hüvelyed!!!
2008. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom!!! Ne szexeljetek még, hanem menjetek be néha az iskolába biosz órára is! Borzalmas, hogy azt sem tudod hol a hüvelyed! Minek akarsz szexleni ha még azt sem tudod hova kell betennie egy fiúnak? Őszintén , mit vársz akkor a szextől?
2008. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

mikor menstrualsz a ver honnan jon? az a huvely. mikor kakalsz, hol torlod meg? az a vegbel. xtem fogj 1 tukrot es tanulmanyozd :p

ami a szexet illeti...szerientem is meg korai.

de ha mindenkepp neki akartok latni.... eloszor pettingeljetek, fedezzetek fel 1mast. izgalmas es szukseges is!!! kozelebb kerultok, jobban megismeritek 1mast -ez nagyon fontos!! raadasul ha ujjaz elotte nem fog annyira fajni az elso alkalom. 1szor nekunk is nehezebben ment be,pedig mi ismertuk magunkat es 1mast.

de......csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. VARJATOK!! most lehet h okoskodasnak,predikalasnak talalod, de kesobb be fogod latni h igazunk volt. ne tedd tonkre a kovetkezo 10-20 eved 1etlen elkapkodott ejszakaval.

2008. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Én javasolok egy TÜKRÖT magadnak, nézd meg a dolgaidat, aztán nézze meg a pasid is (bár neki nem kell hozzá tükör), aztán meg együtt nézzétek meg a pasid dolgait is, majd gondoljátok el, hogy ezeket fogjátok használni, de előtte ajánlom, hogy a pasid aaz ujjaival próbálkozzon...aztán te is a kezeddel (esetleg száddal) próbálkozz nála. Ha ez is megvolt, akkor utána jöhet az a rész, amikor megpróbáljátok a dolgaitokat összecuppantani. De aztán az óvszerre figyeljetek. Nem lenne jó, ha lenne egy gyereketek, mert az már tutira összezavarna titeket, hogy honnan jön ki :S
2008. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!