Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok maszturbál?

Figyelt kérdés

Szóval, egy lassan 2 éves komoly kapcsolatban vagyok. 1 év után össze is költöztünk. Minden szipi-szupi-happy volt vasárnapig.

Ekkor ugyanis módszeresen csellel ugyan de kiszedtem a barátomból, hogy kiverte egy erotikus képre amit küldtem neki még előző este.

A bibi, csak az, hogy eddig azt vallotta, hogy : "Amióta-veled-vagyok-nem-recskázom-te-kielégítesz-minden-igényem"

(A faszt.)

Engem zavar a hokizás...kellemetlen, arra gondolok, hogy tuti nem rám veri->ergo más csajokon fantáziál -> gondolatban megcsal -> nem vagyok elég jó.

Tegnap aztán szintén csellel (láttam, hogy hazudik), fény derült arra az apróságra, hogy IGEN, néha SZOKTA.

Önbecsüléském romokban, és talán nem is a recsipartyk zavarnak, hanem az, hogy nem volt őszinte. :(



2015. jan. 27. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Egyébként erről szokj le, mert az agyára fogsz menni az ilyen piti dolgokkal, és jogosan.
2015. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

"gondolatban megcsal"


éljen a gondolatrendőrség!

2015. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
21
2015. jan. 27. 16:21
 4/29 anonim ***** válasza:
ha zavar tegyél ellene! nagyobb az étvágya, vagy pont akkor jön rá amikor nem vagy ott...
2015. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar hogy maszturbál akkor szexeljetek többet akár napi 2-3x is.
2015. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy te is szívesen csinálod neki, vagy csináljátok együtt! :)
2015. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak kapcsolatban is kiverik kivétel nélkül,ezt tudhatnád:)

Engem nem zavar,ez az ő dolga,hogy mikor van kedve magához:D

Te sosem masztizol?

2015. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen bánat nőt móúnika
2015. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nőj fel! Mind a nők, mind a férfiak 99%-a maszturbál kapcsolatban is :-P Egyszerűen más fajta örömszerzés, amit a szex nem pótol. Ha birkapörköltre fáj a fogad, nem fog kielégíteni az oroszkrém torta. Kb. ilyen a szex és a maszturbálás viszonya is. Más recept a szexuális kielégülésre és nem helyettesíti egyik a másikat, ezért mindkettőt műveljük.

Naponta maszturbálok napi (1-2) szex mellett is és elmesélem a páromnak, sőt ha nem vagyunk együtt, akkor sokszor képet is küldünk egymásnak róla (ő is, én is).


40/F

2015. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Hát ez másik gond, hogy mindkettőnknek nagy a szexuális étvágya. Bárhol, bármikor megy. Én személy szerint nem tudok masztizni, akkor sem, ha épp nincs kéznél. Mivel tudom, hogy maximum 1 nap és lesz lehetőségem rá...

Minden rendbe is volt eddig...Most ez miatt kicsit megingott az önbecsülésem, és semmi kedvem.

De tegnap arról számolt be, hogy az elején is csinálta néha...Pedig akkor volt hogy napi 5 volt a limit.

2015. jan. 27. 16:28
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!