Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok maszturbál?

Figyelt kérdés

Szóval, egy lassan 2 éves komoly kapcsolatban vagyok. 1 év után össze is költöztünk. Minden szipi-szupi-happy volt vasárnapig.

Ekkor ugyanis módszeresen csellel ugyan de kiszedtem a barátomból, hogy kiverte egy erotikus képre amit küldtem neki még előző este.

A bibi, csak az, hogy eddig azt vallotta, hogy : "Amióta-veled-vagyok-nem-recskázom-te-kielégítesz-minden-igényem"

(A faszt.)

Engem zavar a hokizás...kellemetlen, arra gondolok, hogy tuti nem rám veri->ergo más csajokon fantáziál -> gondolatban megcsal -> nem vagyok elég jó.

Tegnap aztán szintén csellel (láttam, hogy hazudik), fény derült arra az apróságra, hogy IGEN, néha SZOKTA.

Önbecsüléském romokban, és talán nem is a recsipartyk zavarnak, hanem az, hogy nem volt őszinte. :(



2015. jan. 27. 16:18
1 2 3
 21/29 Szergej55 ***** válasza:
51%
"Engem zavar a hokizás...kellemetlen, arra gondolok, hogy tuti nem rám veri->ergo más csajokon fantáziál -> gondolatban megcsal -> nem vagyok elég jó. " - Anyukám, ezzel van a gond, nem azzal, amit írsz.
2015. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Engem az zavar, hogy azt verette, hogy annyira jó vagyok, hogy nem kell faszveregetés."


Te meg elhitted azt, amit nem kellett volna, ennyi.

2015. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igazából azt hittem vagyunk egymás előtt olyan nyíltak, hogy ezt megvitassuk...Ha már a kakink állagát megbeszéljük ezt miért ne...többször feljött a dolog, de akkor is nemleges volt a válasz. Vajon miért hallgatta ezt el?
2015. jan. 27. 17:11
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért hallgatta el mert tudta,hogy kiakadsz ha elmondja./gondolatban megcsalásnak/
2015. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Jó persze tudom, hogy én is fas_ vagyok. De az elején szerintem simán elmondhatta volna, elég hippi üzemmódban voltunk...

Minden szavát elhittem. Mindig. Azt is hogy nem kell mellém recskó. Szívás.

2015. jan. 27. 17:20
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a szívás, hogy így gondolkodsz. Elmondta, kiakadtál. Ha korábban mondja, korábban akadsz ki. Ha önértékelési problémáid vannak, azt ne rá vetítsd ki. Attól, hogy poreszt néz, vagy néhanap kiveri, nem veled van baja.
2015. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
nem zavar, ha nem a függönybe keni!
2015. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%

Undorító vagy. "Csellel." Nem is kommentálom.

Mi kicsit vagyunk csak idősebbek és nekünk ez természetes, hogy mindketten csináljuk. Szoktuk is nézni egymást közben.

2015. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Így olvasva a te hozzászólásaidat, ahogy írsz meg amiket írsz...hááát, nem lehetsz valami kellemes személy:D Én nem csak hogy masztiznék melletted, de ha ilyen stílusban beszélnél hozzám, ki is dobnálak:D
2015. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!