Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájhat egy merevedés bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat egy merevedés bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Egy srác mondta nekem mikor rá akart venni hogy segítsek neki elbánni a merevedésével, mert ő nem tud es fáj neki, mert már négy órája tart. Nem mentem bele, mert elég kamu szaga van a dolognak de lehet mégis igazat mondott? 21/l

2015. jan. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha négy órája lenne merevedése, az már károsítaná a szöveteket is, így a helyett, hogy ugranék rá, elküldeném orvoshoz. Inkább csak füllentett, hátha rácuppansz. De igen, fájhat.
2015. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 óra volt a max folyamatosan, 2óra után már kellemetlen főleg ha nadrágban vagy.
2015. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony hogy fájhat.Mindennek van határa meddig lehet elmenni .Nektek fájhat a hasatok ha kielégületlen maradtok .
2015. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 4 ora soknak tűnik,de előfordulhat.de szerintem már a fél orás merevedés is okozhat fájdalmat ha nem dolgozik a szerszám hanem csak áll.
2015. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!