Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy feloldódjon? Egész nap takargatja magát. Mesélnétek nekem errôl a bizonyos dologról is?

Figyelt kérdés

Unokatesóm nálunk szokott lenni nyaranként egy-másfél hónapot. Egy szobában alszunk és arra lettem figyelmes, hogy reggelente (meg aztán néha napközben is) nagyon szégyenlôs/ takargatja magát.

Hétfôn reggel megkérdeztem, hogy miért, erre ô nem mondott semmit csak elpirult.


Utánaolvastam, hogy mi történhet vele. Azt találtam, hogy van valami reggeli merevedése a fiúknak. Ez mindent megmagyaráz. És teljesen természetes.

Szeretném valahogy tudatni vele, hogy nem kell szégyelnie elôttem.


A kérdést azért tettem ki, hogy hogyan nyugtathatnám meg? Szinte már beteges..

Esetleg tudnátok még információkat írni errôl a reggeli merevedéses dologról?


Ô: 15/F

Én: 15/L



#merevedés #szégyenlôs
2012. júl. 5. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nézd kislány! Az ember nem nagyon mutogatja a merev farkát senkinek a párján kívül. Az lenne beteges ha ezt tenné.
2012. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
aludjatok külön szobában!! szerintem ő is jobban érezné magát
2012. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Tetszik,hogy merevedik az unokatesódnak?Szerintem az a beteges,hogy ilyenről akarsz vele beszélgetni.
2012. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem hogy mutassa meg vagy bármi ilyesmi!

A legjobb barátok vagyunk, eddig nem szégyelltünk egymás elôtt szinte semmit.. Itt ne gondoljon senki rosszra!!! Nem szeretnék tôle semmi olyat.. (de abban nem vagyok biztos, hogy ez az ô részérôl is így van-e.)

Semmi rossz szándék nincs bennem.

Úgy érzem, hogy kerül, és nem csak akkor amikor... . Mióta ez van azóta szinte hozzám se szól. Elbújik elôlem. Próbálom megértetni vele, hogy nem változott semmi köztünk.

Nem szeretném direkt bámulni, egész nap takarhatja csak szóljon hozzám..)):

2012. júl. 5. 23:49
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Húha!Nálatok szerintem komoly problémák vannak!Egész nap nem szól hozzád!?Ez is furcsa!Gondolom nem egész nap takargatja a fütyijét?
2012. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonok, megakar dugni:D Viccen kívül...
2012. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Van amikor feloldódik.. de néha meg mint egy.. nem is tudom megfogalmazni.

Nem egész nap takargatja magát.. reggel meg este pléddel meg mindennel, de egész nap úgy intézi hogy ne lássam.

(Nem mintha sseretném nézni. Ezt csak beképzeli.)

Teljesen megértem... De mégsem. Ez olyan furcsa. Kicsit túlzásba viszi a dolgot.. SSSS:

Egész nap elbújna elôlem ha tehetné. Jah és velem alhat csak, mert nálam két ágy van. Máshol Nem is férne el.

2012. júl. 6. 00:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadóval egyet értek,akkor vigyáz,mert lehet,hogy rád mozdul.A hormonok azok ilyen korban a plafonon vannak.
2012. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam, de ez olyan abszurd.. Azért köszönöm a válaszokat. (:

Mindig is szerettem a biológiát. Fôleg a test mûködését.. Agykutató vagy valami hasonló szeretnék lenni.

(Bocsi ha nem illik ide, amúgy ezt ô is tudja.)

Ezért is vagyok kíváncsi ezekre a folyamatokra..

Gondoltam ezt még ideírom.

2012. júl. 6. 00:16
 10/13 anonim ***** válasza:

simán beszéld meg vele, és ne elégedj meg az áh semmivel.

Jó a viszonyotok, simán el fogja mondani ha állhatatos vagy


lehet, hogy kíván

vegyetek gumit

2012. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!