Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuális gondok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális gondok, hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok a párm
2015. jan. 31. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rádnyitották az ajtot?
2015. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gondom az hogy a párom már kevésbé kíván vmi miatt. Próbáltam újìtani szexi ruhàval nem sokra mentem vele. Megkértem legutóbb hogy kicsit fenekeljen el de alig akarta megtenni. Orálisan se elégit ki de én őt annál többször mert tudom szereti. Szerintetek mit tehetnék ? Több szexre szenvedélyre vágyom. megcsalhat? Már erre is gondoltam.
2015. jan. 31. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül nehéz válaszolni rá, vagy megcsal, vagy elfáradt, vagy valami miatt önző lett, rá kell ijeszteni, hogy ha nem változtat akkor elveszíthet, bocsánat bunkón fogalmazva akkor nem lesz biztos punci
2015. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettem. ígérgette h megtesz mindent kértem h próbáljunk ki ezt v azt de ma màr làtom h ez csak ígéret volt semmi nem lesz belőle.
2015. jan. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!