Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párterápián a férj kutyákhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párterápián a férj kutyákhoz hasonlítja a szexuális életeteket, hogy reagálnátok, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Párterápián a a kérdésre, hogy mi lehet az oka, hogy soha nem kezdeményez, a férjem ezt felelte: A fiú kutyák is csak akkor mennek a kutya után, ha egyértelmű jelek vannak..."

Én NŐ vagyok, nem kutya...:(

Arra utalt egyébként ezzel, hogy nem csábítom, nem kedveskedem, nem puszilgatom, mert már belefáradtam a kezdeményezésbe a 15 év alatt. csak nekem durva ez a hasonlat? Engem borzalmasan felkavart. A kutyák lehet, de mi emberek vagyunk, ahol van megbecsülés, szeretet, empátia, beszéd, stb. stb.


2015. jan. 21. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A szexualitásról van szó, nem az érzelmi életetekről. Kimondottan arról beszélt, és annak igenis az ösztönökhöz van köze. Nyilvánvalóan nem gondolja, hogy kutya lennél, hanem hogy a legalapvetőbb dolgok is hiányoznak kettőtök közt. Ne a kutyás beszóláson pörögj, hanem ezen.
2015. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem akadnék ki ezen a kutyás hasonlaton, nyilván nem arra gondoltok, hogy kutyák vagy állatok vagytok. Inkább elgondolkoznék azon, amit ezzel akart mondani. Vagyis hogy valóban igaz-e, hogy nem kedveskedem, nem szeretgetem.

Egyébként mi a probléma?

Ha próbálkozol, akkor elutasít? Vagy ő próbálkozik és te utasítod el?

2015. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mire gondolt, de sajnos nem tehet róla, hogy valami furcsa undort érzek emiatt. nyilván amikor egyébként is rezeg a léc, és rossz lelkiállapot van akkor érzékenyebben reagálnak az emberek az ilyesmire.
2015. jan. 21. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Hát akkor megadtad a választ magadnak is. Nyilván a fogalmazásának az erőssége az ő lelkiállapotáról is gondolkodik, hiszen ő sem élvezi a helyzetet, elkeseredett. Ahogy te is.

Sok sikert a terápiához.

2015. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen válasz mellett mondjuk nem csodálkozom, hogy párterápiára van szükség :(
2015. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hosszú évekig én kezdeményeztem, de sajnos volt benne sokszor elutasítás, amin átlendültem, mert nagyon szerelmes voltam, és hát elég nagy étvágyú... Aztán az anyaszerep miatt, és az idő múlása miatt is ez lecsökkent, és nagyon hiányzott, hogy egy kicsit érezzem ő is akar engem. De ezt nem sikerült elérni, elmondtam, beszéltem róla, megkértem, de nem működött... Így én is belefáradtam.
2015. jan. 21. 17:48
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt akartam fentebb írni, hogy nem tehetek róla, nem ő nem tehet.
2015. jan. 21. 17:53
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

AZ már jó kezdet, hogy a férjed hajlandó párterápián részt venni.


Első körben elmondja azokat, amiket érzett. Ez egy kiindulási alap. A terápia nem 1 alkalom. Kis türelem, és biztos lesz eredménye, ha mindketten akarjátok. Te nyilván akarod, valószínűleg a férjed is, mert részt vesz benn. SOk sikert kívánok Nektek!

2015. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, bár ez kicsit csalóka, mert saját elmondása szerint sem azért vesz rész mert bármit is hajlandó tenni kettőnkért, csak jön, mert ő ilyen... nem vállalná annak a felelősségét, hogy nem hajlandó ebben részt venni. De mindegy, jön ez igaz.
2015. jan. 21. 18:07
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Valószínüleg csak egy jól érzékelhető hasonlatot próbált mondani. Minden esetre, az, hogy méltetlannak érzed, szintén egy olyan dolog, aminek a miértjét meg kellene beszélnetek a terépián.

Egyébként, ha belegondolsz, az átfordításodban szintén helyet kaphat a szeretet, empátia, testbeszéd, hiszen azok is jelzések, amelyek nélkül szintén nehéz szexelni, vagy bármilyen formában egymás felé közeledni. A férfiaknak különösen fontos, hogy a nők felnézzenek rájuk, ettől (is) érzik magukat férfinak. Ha férfinak érzik magukat, férfiként is viselkednek. (Ugyanez nyílván fordítva is igaz!)

2015. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!