Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felnőttként rájönni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként rájönni hogy valaki meleg?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallani, hogy vannak, akik egy heteró házasságban jönnek rá hogy melegek, 30-40 évesen. De akkor ők nem biszexek? Vagy ha lefeküdnek az ellenkező nemű párjukkal- hogy "tudják" megtenni- ha melegek.?
2015. márc. 8. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
de akár még későbbi kort is írhattam volna
2015. márc. 8. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Én felnőttként jöttem rá, hogy Korda György meleg
2015. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tudják megtenni ezeket a dolgokat, hogy még saját maguk sem tudják elfogadni, hogy valójában homoszexuálisok. Így próbálják elnyomni magukban.
2015. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők se akkor jönnek rá, csak akkorra növeszik akkora teherré, hogy már muszáj kipróbálniuk.
2015. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 egybaba ***** válasza:
Az emberek 8 évente megváltoznak étvágyban, gondolkodásban ebbe ne változhatnának?
2015. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igaz, hogy akkor jönnek rá. Csupán csak arról van szó, hogy 10-15 évvel ezelőtt még nem volt ekkora tolerancia a melegséggel kapcsolatban, mint ma. Emiatt pedig belekényszerültek ebbe a hetero szerepbe. Mivel ma már sokkal nagyobb a tolerancia, ezért döntenek úgy, hogy inkább felfedik a valódi énjüket. De mivel akivel évekig együtt élt, ezért nyilván nagyon jó kapcsolatuk van, ezért nem szeretné megbántani a feleséget, és ezért mondja azt, hogy mostanában jött rá.

És nem feltétlenül biszexek. Sőt, ez a folyamat inkább az ízig-vérig melegeket érinti, hiszen a biszexuálisok ugyanúgy tudnak kapcsolatot létesíteni ellenkező neművel, mint azonossal. Ezekben az esetekben általában az szokott előfordulni az őszinte elbeszélgetés után, hogy esetleg időnként behívnak még egy pasit az ágyba.

2015. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak érdekes dolgok... az emberiség már csak ilyen
2015. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!