Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Örömükben vagy bánatukban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömükben vagy bánatukban szoktak sírni a melegek, amikor először mondják el valakinek, hogy a fiúkhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
És, akiknek elmondják, ők miért sírnak?

2015. márc. 8. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
látom te is játékfilmeken szocializálódtál
2015. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Azért sírnak, mert a szüleik.
2015. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A melegek nem nagyon szokták csak úgy elmondani, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, olyan nem nagyon szokott lenni, hogy az egyikük odamegy egy random emberhez, aztán közli vele "szia, meleg vagyok", mert nagyon jól tudja, hogy egy ilyen megszólalásért bizonyos helyeken keményem megagyalhatják.
2015. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom ,hogy mind a kettő. Nyilván egy megkönnyebbülés ,ha meg tud valaki bízni minimum egy emberben, és elfogadják olyannak amilyen.


Akiknek meg elmondják ,talán együtt éreznek velük.

2015. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktak sírni"?

Nem kötelező sírni, a helyzettől és a személytől függ.

Nekem például rohadtul nem volt kedvem örömömben sírni, amikor apám felpofozott, pedig hihetetlenül nagy megkönnyebbülés volt és még mindig azt mondom, hogy megérte!

A legjobb barátom egyenesen kiröhögött amikor megtudta, akkor sem éreztem semmiféle késztetést arra, hogy sírjak. Én is nevettem és azóta is ugyanolyan jóban vagyunk.

2015. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor én mondtam el anyám sírt és hisztizett, le akart dumálni, meg sipítozott amiatt hogy nem lesz unoka
2015. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor fogtam volna magam, és elköltözök. Szenvedhet magányosan élete végéig. Aki azért csinált gyereket, hogy unokát kapjon, az trendből csinált gyereket, mert ebben az országban ez a normális. Akinek nincs gyereke, azt már kinézik.
2015. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!