Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Velem, miért mindig csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem, miért mindig csak a nős férfiak kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Úgy értem én hozzájuk se szólok. Ők csak elkezdenek flörtölgetni ,ismerkedni.

Én meg csak utólag tudom meg ,hogy nős...

Miért?

Komolyakat,köszi!


2015. márc. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarnak veled járni a férfiak, csak szexelni, meg dumálni pár szót.
2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván csak szexet akarnak, mert otthon nem megy. De ettől szeretheti a feleségét szerelemmel. :)
2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem egyszerűbb lenne otthon megoldani a szexuális jellegű gondokat,vagy megbeszélni,vagy eljárni párterápiára,annyi megoldás lenne rá. De csak szerintem.
2015. márc. 28. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is csak sex véget megyek néha más nőhöz, szeretem a páromat egy nő végett sem hagynám el


De a farkam minden jó nőt megillet

2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy utolsó hagyd ott a párod inkább. Nem érdemel meg téged.....:-$ :-$ :-$
2015. márc. 28. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

#3 Válassz neked melyik tetszik:


- Megbeszélni a sexuális gondjainkat amiből veszekedés lesz.

- Eljárni párterápiára amiből a férfi jön ki rosszul, mert mindig ő a szemét szar akármi is történik. És még fizet is érte.

- Összeszedni egy jó nőt, beszélgetni szexelni, este hazamenni és lefeküdni aludni.


Szerintem egyértelmű. :D

2015. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is egyértelmű, a szivem és a lelkem a páromé, a farkam meg minden jó nőjé ...
2015. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán megbízhatónak tűnsz, aki nem fog botrányt csinálni a dologból, aki jól tud titkot tartani.
2015. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyen kaphatónak tűnsz.A nős férfiak ezeket keresik.A normálisabbja meg ezért nem akar komolyabban foglalkozni veled.Valami oka van hogy őket vonzod,gondolkozz el ezen.
2015. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!