Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak akik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik csak a vékony lányokat szeretik, mit kezdenek majd ha elvesznek egyet feleségül és meghízik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt én is felteszek egy kérdést, hogyaszongya: "azok a nők, akik csak a sovány férfiakat szeretik, mit kezdenek majd, ha hozzámennek egyhez, és meghízik?"


És ha én a kövéreket szeretem, el is veszek egyet, és lefogy?


Mi értelme ennek a kérdésnek?

2014. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, vele egyutt hiznak, mert egy konyhan lesznek. Kulonben en is vekony voltam most hogy eltelt par ev felszaladt 10 kg, de meg igy is vekonyabb vagyok mint sok hasonlo koru, tehat azert altalaban ha idovel fel is megy valamenni kg.. de csaknem ducirol indult..
2014. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha szereti akkor szerintem nem lehet semmi probléma.
2014. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én a vékonyabb lányokat szeretem, de ha megismerem nem az fog számítani hogy vékony... a külsőt megszokod a leggyönyörűbb nő is hétköznapi lesz. Úgy értem hogyha megszeretek egy lányt és később meghízik akkor is szeretni fogom.
2014. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
S az fel se merül bennetek, hogy szakítanak és mindenki megy a maga útjára? Ez is egy lehetőség. Nem azt mondom, hogy törvényszerűen így lesz, de lehet...
2014. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, ugyanúgy járnak, mint azok, akik a teltebb lányokat szeretik, feleségül vesznek egyet, ő meg még tovább hízik. :-)
2014. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem nősülök meg.:)
2014. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert torvenyszeru hogy belehiznak a hazassagba?
2014. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy járnak, mint az olyan nők, akik hozzámennek egy jó testű, sportos pasihoz, aki a házasságuk alatt szép fokozatosan elhízik, és sörhasat növeszt. :-)
2014. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Több eset van:

1.Elfogadja,és vele marad

2.ELhagyja

3.Megcsalja mással miközben vele marad de nem szexel vele max kényszerből

4.Semmi testi kontakt nem lesz köztük és a pasi keres magának másik társat.


Én ezért nem nősülök meg,mert így laza kapcsolatban ha valami nem tetszik többet nem hívom a lányt és kész,így nem kell figyelnem rá.

Ha elhízik tudja mi vár rá,többet nem fekszik be az ágyamba.

Ezért vagyok a ,,friend with benefits" kapcsolatok híve.

2014. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!