Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szóltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szóltok egy ilyen helyzethez? Egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező lánynak lesz valaha esélye arra hogy egy fiú vonzódni fog hozzá?

Figyelt kérdés
a lánynak szép arca van viszont nincs jó alakja, túlsúlyos de nem arányosan, mert nagy a segge viszont melle jóformán nincs, mondhatni skinnyfat alakja van tehát tényleg nem szépen teltkarcsú

2015. jún. 24. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexuálisan mindenképpen lehet izgató.
2015. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Béla1977 ***** válasza:
Mindenki megtalálja a párját..Ne aggódj.
2015. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. A személyiség többet számít, és egyébként is valószínű, hogy csak te látod ilyen csúnyának magadat.
2015. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagy, felesleges aggódnod. Kicsit alpári tudom, de lesz, aki betömi a te lukad is, nem kell aggódni.
2015. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a belső a lényeg a külső másodlagos 19/F
2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz. Sok farok van a vilagon.
2015. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második feleségem pont ugyanilyen volt. És ő is talált magának férfit. - Még mellettem is. :D
2015. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden kép lesz.Azt nem tudom neked ha te vagy milyen pasik jönnek be de ha akarsz írj privátba.

19F

2015. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a pasik furcsa szerzetek. Van, aki a töltött káposztáért van oda, és akad, aki a mákos tésztáért. (Fene a gusztusát.) Ugyanígy vannak a szexben is. Rengeteg férfit ismerek, akinek pont te lennél az ideálja.
2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem o lenne csak nem valaszol:/
2015. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!