Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen tulajdonságokkal lehet még valaha kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék privát ismerkedős leveleket nem kérek.

Az a helyzet hogy alacsony az önbizalmam, nem érzem magamat olyan embernek mint amilyenek mások. Rossz tulajdonságom hogy csendes és naiv vagyok, aki kedvesen közeledik felém azoknak feltétlenül bizalmat adok. Rosszul érzem magam a bőrömben. Azóta meg mégjobban csökkent az önbizalmam amikor többször is faképnél hagytak. Az egyik kifogás az volt hogy én túl jó vagyok hozzá. Nem értem pedig igyekszem kedves lenni, mosolyogni, beszélni, de vmit csak nem csinálok jól. l/23


2014. szept. 2. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,csak most Murphy mással foglalkozik,de nyugi mindenkihez eljön és segít
2014. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
szerintem simán...csak nem szabadna engedned, hogy kihasználjanak...de ha már mosolyogsz és kedves vagy már jó pont :) a csendes és naiv hát azzal óvatosan...mert könnyen irányítanak...szerintem ezek közül egyik sem akadály...
2014. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

hát kis törékeny csendes szürke lány vagy,tipikusan az,hogy beraknálak a szobám sarkába és fél óra múlva elfelejteném, hogy ott vagy.


keress valami hasonlóan "pörgős" srácot.

2014. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs önbizalmad attól még lehet kapcsolatod. Nekem sincs semmi. Eddig naív is voltam, de mostanra sajnos átestem a másik végletbe és az is nagyon rossz tud lenni. De föl a fejjel.
2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SullaFelix89 ***** válasza:
37%

Itt a gyk tele van csomó olyan fiúval akik pont ugyanezt a sirámot írják le mint te és hasonlóak az elvárásaik.

Relytéj számomra, hogy az ilyenek miért nem találnak egymásra.

2014. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet párkapcsolatod.. de ne várd, hogy az öledbe szálljon a tökéletes pasi számodra.
2014. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. HA meg tanulnád hogy kell szűrni a fiúkat és mellé megtanulnál nemet mondani akkor kevesebb gondod lenne ilyen téren. Sajnálom az olyan lányokat mint amilyen te is vagy pl mert legtöbbjük szeretet hiányos és ezzel sokszor vissza élnek. :/ Legyen szerencséd a jövőben és találj egy olyan fiút akivel minden téren jól kijöttök. :)
2014. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem akkor tettél már fel több hasonló jellegű kérdést, erre a leírtakból és az élt korodból következtetem csak.

A kérdésre amit feltettél a válasz az, hogy igen nagyon nagy valószínűséggel lesz kapcsolatod, de ehhez nyitnod kell az emberek felé.

Senki nem szeretne maga mellé olyan társat aki ennyire fájdalmasnak látja a világot. Mozdulj ki, keress valami hobbyt amit szívesen csinálsz és ne az ismerkedésre koncentrálj minden erőddel.Ha boldog vagy és jól érzed magad akkor a pasik is jobban felfigyelnek rád.

2014. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!