Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen nyaralása? 25/crossdresser

Figyelt kérdés
Maldív szigetek lenne a cél 2 hét, mindig is el akartam oda jutni, és most vinne oda magával egy pasi, 2 feltétellel, 0-24 nőnek lennék öltözve és ha bármikor megkíván, akkor megd*ghat.Nőnek szeretek öltözni, mondjuk még életvitelszerűen ne próbáltam, a pasi bejön meg jófej,szexet szeretem, mondjuk lehet kicsit sok lesz belőle.

2015. okt. 11. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
és te meg a szeméylis számod szerint fiu lennél? ...
2015. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a kérdés, téged zavar-e, hogy valaki szexrabszolgája leszel két hétig. Élvezni fogod-e, nyaralás lesz-e számodra, vagy pedig teher és kín. Én soha semmi esetben sem lennék képes ennyire alárendelni magamat valakinek, és kiszolgáltatottá válni.
2015. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Személyis számom szerint" fiú

Szeretem a szexet, azt mondta napi 2-3 szex plusz pár orál, este és reggel biztos szexelni fogunk napközben kiderül, lehet csak lesz*pom és ennyi, ennyit bír kb, kivétel első nap akkor azt mondta, egész nap ágyban leszünk.

Mivel szeretem a szexet, ezért szívesen csinálom, szóval nem lesz ez gond.

2015. okt. 12. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Maldív-szigetek muszlim többségű ország, a crossdressing tiltott.
2015. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez mondjuk elég gyanús valóban, hogy pont a Maldív-szigetekre. Bár szerintem ott azért nem veszik annyira komolyan a vallási előírásokat, mint az Arab-félszigeten. Meg a másik különbség, hogy az Emirátusokban és társaiban megengedhetik maguknak, hogy ők diktáljanak a turistáknak. A Maldív-szigetek ugyanakkor egy csóró ország alapvetően, ott örülnek, ha minél többen mennek, és minél többet költenek, így a turistáknak több mindent elnéznek valószínűleg.
2015. okt. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez túl jól hangzik, hogy igaz legyen.Ha a pasi tényleg fel is ajánlotta kérdező, valószínűbb, hogy inkább elrabol és eladja a szerveid...
2015. okt. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj , szopjál, dugjál!

No para!

2015. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg megyek. Pénteken nála alszok, "kipróbáljuk" egymást, ismerem már egy ideje(szex még nem volt, ezért a próba), nem fogja eladni a szerveimet :D
2015. okt. 13. 23:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!