Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk vagy leszbi lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vagy leszbi lányok! Szerintetek a tulajdonságai alapján idegesítő vagy inkább vonzó vagyok? Összejönnétek egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

elég szánalmas a kérdés tudomXD

Az ismerősök szerint:

-Kedves

-Néha durcizó, de az is kb. 3 percig tart

-tréfálkodó, sokszor elnevetem magam mikor semmi izgalmas nem történik, óra közben is felnevetek

-segítőkésznek is mondanak, sokszor azt is odaadom amire nagy szükségem lenne(ezt pontosan nem magyarázták meg hogy mire értik) és csak a kajámat szoktam mosztani azzal az osztálytársal aki még éhes és nincs kajája

-őrölt:D sok hülyeségbe be lehet vinni

-először nehezen nyílok meg, de ha kezdem jól érezni magam akkor be nem áll a szám, persze nem vágok a másik beszédébe

-bármiről tudok beszélgetnu, még egy tolltartóról is

-érzékeny vagyok, ha valakmesél a bajáról akkor kb az egész napon rosszul érzem magam, vagy rosszabb esetben elbőgöm magam

-szeretek rajzólni, táncolni, énekelni(pedig nemtudok)

futok.

-hobbim: a zene hallgatás, fotózás, filmek készítése és felhívni a barátaimat hogy órákig beszélgessünk

-tudok sütni


-de van egy pszichés betegségem ha meglátok egy pókot akkor rohamom lesz.

-bulímiás voltam

-hamar dűhbjövök, temperamentumos vagyok, sokszor megmagyarázom hogy a rövidgatya kitérdesedik(lehet nem így van a mondás)

18/L


2015. okt. 17. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság. :)

Akinek valaki amiatt nem vonzó, hogy egy állatot megfog, azzal meg jobb is, ha nem lesz semmi. :)

Tény, hogy a leírtak alapján nem kelted egy agyatlan pitsa benyomásást, de most őszintén: ez kifejezetten pozitív dolog. :)

Persze, van, aki csak egy dísznőcskét akar maga mellé, de egy valamire való férfi társat akar, akinek van egyénisége, személyisége, egyedisége. És te pont ilyen vagy. :) Egy szeretni való, belevaló lány. :)

2015. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat:DDDDDDD
2015. okt. 17. 14:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!