Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akárhogyan próbáltam barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domcsii666 kérdése:

Akárhogyan próbáltam barátom kielégíteni nem ment. Mit csinálhatok rosszul? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Barátommal elterveztük hogy "kielégítem",vagyis szájjal, neki első alkalom volt, előtte senki nem csinálta neki. 2 és fél órán át próbáltuk de nem ment el. Próbáltam kézzel, szájjal... De nem. Azt mondta hogy mikor magának csinálja akkor 10-15perc alatt megvan. De most 2,5ora nem volt elég.Gondoltam azért mert ijedt volt kicsit, hogy ugye első alkalom.Tegnap megpróbáltuk újra, de nem ment megint.. Pedig majdnem minden módon megpróbáltuk. Mi lehet az oka? Mit csinálok rosszul? Mit kéne csináljak hogy sikerüljön??? SÜRGŐS VÁLASZT SZERETNÉK LÉGYSZÍVES!
2015. okt. 31. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kismillió oka lehet...vagy ő kalandozik el agyban tehát nincs készen arra,h beleélvezzen a szádba vaaagy annyira rosszul csinálod bár azt azért nem hinném...a 2.5 óra cumi mindenesetre tiszteletre méltó :D am én úgy élvezem a legjobban amikor sok nyálat enged a cerkámra az asszony és mélyen bekapja...de am beszljetek róla...csak eltudja mondani h mi a baja...
2015. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy irányítson. Gyorsabban, lassabban, vagy erősebben csináld? Ő tudja, hogy élvezné. Esetleg maszturbálhat előtted, te pedig csak nyalogatod. Sok minden kiderülhet abból is.

Ne aggódj, előfordul az ilyen.

2015. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

azt neki kellene tudni, hogy hogyan szeretné, hogyan jobb neki. kérdezd meg, mondd neki, hogy irányítson és mondja mit csinálj.


eddigi pasijaiddal gondolom nem volt iyen problémád, ott simán ment minden?

2015. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondja mindig hogy mi a jó neki, meg irányít is. Meg tegnap még szappant is tettünk rá,képzeld.. Mert a nyáltól teljesen ragadt. Hát nem tudom mi lehet a baj.. :/
2015. okt. 31. 16:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszélünk, ő sem érti mi a baj..
2015. okt. 31. 16:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ott simán,10perc alatt lerendeztem. De nála nem
2015. okt. 31. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor itt bizony a türelem és a gyakorlás fog segíteni. próbálkozzatok, de ne úgy, hogy "már megint nem jött össze", hanem odaadással, különböző módszerekkel, stb. egyszer majd össze fog jönni és közben jobban megismeritek egymást - nem csak szexuálisan, hidd el :)


amúgy az a 2.5 óra nem semmi, nem mondom, hogy bárcsak minden nő ilyen kitartó lenne, mert az azt jelentené, hogy minden férfi legalább 2.5 órán keresztül bírja :)


de ez tényleg max respect és remélem, a barátod értékeli a hozzáállásod.

2015. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is úgy állunk hozzá hogy nem ment, hanem hogy majd legközelebb. El is fáradt a szám rendesen xd Még mindig érzem.😃😃
2015. okt. 31. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt anno első orális kielégítés, amit pasinak csináltam. Soha a büdös életbe nem kellett senkit 2 és fél órán keresztül orálisan elégítenem. Oké, hogy aki még sosem csinálta, vagy csak nagyon kevésszer, ő nem olyan ügyes, nem juttat 3 perc alatt pasit a csúcsra, de akármilyen gyakorlatlan valaki nem tart az 2 és fél órán keresztül.

Szerintem egyáltalán nem ott jár az esze, nem oda koncentrál...

2015. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy ez a baj. koszonom :) De próbálunk utána nézni most hogy mi lehet az oka..
2015. okt. 31. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!