Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, alakul is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, alakul is vele valami, viszont van egy mániája ami nekem nem megy?

Figyelt kérdés
Szóval a pasi imádja az anált, ami nálam nem nagyon jön szóba. És nem azért mert prűd vagyok hanem leginkább a hatásai miatt. Akik ilyen helyzetben vannak bármelyik oldalról: Meg lehet találni az arany középutat és ha igen, hogyan? (Kérdezem ezt egy kezdődő komoly kapcsolat elején).
2015. nov. 1. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mik a hatásai, amiktől félsz?
2015. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sosem volt nagy bizalmam hozzá, ezek után viszont hogy ő szereti, jobban utánanéztem orvosi szakvéleményeknek stb. Az egyik, amitmindenhol lehet olvasni hogy a záróizmoknak nem tesz jót hosszú távon. A másik hogy sokkal nagyobb a fertőzésveszély állítólag. Persze eleinte gumival lenne minden de később nem. (Rendes tisztálkodás esetén is). Nehezebb is ott tágítani sokkal. Szóval nem tudom, nekem valahogy nem fekszik de nem szeretnék emiatt elszúrni pasit.
2015. nov. 1. 01:30
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ide is csak azt tudom írni, hogy az kijárat nem bejárat :D Nem véletlenül nem meri bevállalni a nők nagy része. Ha egy ilyen dologról nem képes lemondani miattad, akkor nem hiszem, hogy ezt a fiú annyira nagy veszteség lenne, csak szexre kellenél neki, ha meg megszeretett, meglesz enélkül is.
2015. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem állat módjára csináljátok vagy hetente 5ször, akkor szerintem nincs orvosi kockázata.

Amit elkapnál anális úton azt elkapnád hüvelyin keresztül is gumi nélkül.

Lehet kompromisszumos megoldást találni. Pl hetente, két hetente csináljátok. Szóval nem annyira gyakran.

Jól teszed, hogy ezen gondolkozol, mert én azt gondolnám hogy akivel egyáltalán nem tudom megélni a vágyaimat az egyszerűen nem hozzám való. 24F

2015. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Havonta 1 is bőven elég az aranyérhez.


Nem passzoltok, ne erőltesd, mert te fogsz erőlködni.

2015. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell megbeszélnetek és egy kapcsolatban benne van az egymáshoz alkalmazkodás is, ami pont most jött elő. Valakinek le kell mondania a dologról, de az lenne a legjobb ha ezt csak ritkán csinálnátok, mondjuk havonta. Egyikőtök sem várhatja el a másiktól h a saját maga boldogsága miatt szenvedjen a másik.

Nekem kicsit félénk lánynak tűnsz, és ha ezen a 'felfogásodon' nem változtatol ("szóval nem tudom, nekem valahogy nem fekszik de nem szeretnék emiatt elszúrni pasit."), még sok szenvedésben lesz részed. Az is lehet h nincs igazam, akkor tekintsd tárgytalannak.


Az lenne a legjobb, ha kompromisszumot kötnétek, megbeszélnétek, hogy milyen sűrűn csináljátok. De dönthetsz úgy is, hogy meghúzod magad, szenvedsz és úgy teszel mintha párkapcsolatban lennél.

2015. nov. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Az arany középútról nekem az aranyér jutott eszembe...bocs :D
2015. nov. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Éppen esik esküszöm,hogy nekem is az jutott eszembe :D
2015. nov. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha Te nem akarsz anált ő meg midnenképpen, akkor előbb-utóbb úgyis félreértések lennének.
2015. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most szakíts vele, mert ez nem fog menni. Tényleg nem. Ő mindig ezt fogja erőltetni, ez után fog vágyakozni, és ha nem kapja meg, állandó hiányérzet marad benne. Dobd ki.
2015. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!