Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől alakul ki a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki a szerelem? Mit kell tenni, hogy kialakuljon?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet elérni, hogy a másik szerelmes legyen belém? ( egy lányt )

Hogy alakul ki a szerelem?



2014. júl. 28. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Külső, belső, szikra.Nyert ügy.Egyik hibádzik, tipli.
2014. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

#1


Te nagyon egy felszínes ember lehetsz. Én már szerettem bele olyan lányba, aki külsőleg egyáltalán nem vonzott, de miután jobban megismertem már nagyon tetszett.

2014. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, prezentáld magad a lánynak úgy hogy előnyös legyen neki hogy a kapcsolat veled, legalább egy picivel jobban mint amit a többi pasi kínál neki, nők legalábbis megtehetik hogy válogassanak, úgy jobban teszed ha arra akit kiszemelsz ráfókuszálsz, mert senki nem akar strófa lenni.


És az előny dolgot nem úgy értem hogy pénz meg bmw, hanem hogy nagyon jó társaság, vagy nagyon vonzónak lenni hogy a lány önbizalmat meríthessen a partneréből, ilyen dolgok.

Meg persze figyelem kell sok, törődés, fel nem adás, de mégis visszafogottság hogy ne érezzen lány tolakodónak, de túl passzív se lehetsz, szóval meg kell ismerni a lányt és a lehető legjobban eltalálni az igényeit, erről szól a "játék" kapcsolat előtt.


Látod semmi nehéz nincs benne lol

2014. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2!

Sok lánytol hallottam már ezt, ezt irtam le.Mikor próbálkoztam, valamelyik hiányzott.

Am, szerintem meg a külső hülyeség, legyen egy átlagos lány, de na megfog a személyisége, akkor nem fog érdekelni a külseje.

2014. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!