Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az XXL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferrarifan kérdése:

Próbálta már valaki az XXL Power Life pénisznővelőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 1. 14:27
 1/9 anonim válasza:
Szart se érnek az ilyenek.
2015. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Besiroch...
2015. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden pénisznövelő hatástalan.
2015. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Mindegyik hatástalan szóval ha kicsi... IRÁNY A PAPNEVELDE! Vagy ismerkedj meg a cuckhold kapcsolat szépségeivel.
2015. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van még aki bedől ezeknek? Azt hittem már teljesen kihalt a netes pénisznövelő átverés ipar, mivel már minden kispénisz komplexusban szenvedő férfi kipróbálta és 20 ezret fizetett egy levélnyi placebo-ért.
2015. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Pedig attól ugyanolyan szar maradt és ugyaúgy kiröhögte a nője, durvább esetben behívta Abdult egy kis összehasonlításra. Az arányszám 1:3 :D

2015. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 centit nőt a péniszem az egyik pénisz nővelőtől. Eddig 19-20cm volt most viszont közel 26cm hosszú.
2015. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább agynövelőt kéne szedned
2015. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XXL Power Life, micsoda nevet lehet adni a szőlőcukornak! :) Na jó tudom,hogy nem az, de kb. annyit segíthet a pénisz növekedésben, mint egy szem szőlőcukor.
2015. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!