Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A twoo-ról milyen tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A twoo-ról milyen tapasztalatok, vélemények vannak?

Figyelt kérdés
twoo párkeresős oldal.

2015. jún. 24. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ott is csak a bradpitteknek írnak vissza a csajok.
2015. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
hát eléggé érdekes
2015. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén?

Eddig csak rossz tapasztalatok voltak ott.

Rám írt egy lány, elég jól elbeszélgettünk, de mikor találkoztunk csak a volt pasijáról dumált.

Írtam pár lánynak, de nem sokan válaszolnak.

Egyszer írt nekem egy lány, válaszoltam neki(semmi olyan nem volt benne), erre letiltott.

Ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy ennek akkor mi értelme volt. :)

De volt már több ilyen eset, hogy írt egy lány és természetesen válaszoltam, majd én is kérdeztem és itt meg is állt a kommunikáció.

Mindent egybevéve nem tartom egy jó oldalnak.

2015. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még a badoo is jobb.

A twoo elég kihalt.

2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Eleve kevesen használják. Jó ha van 30 aktív nő tag 50km-es körzetben. Ez nagyon kevés ahhoz képes amennyien valójában laknak errefelé. Csak a szomszéd város 35.000fős.

Sok a csúnya lány, a szépek nem is írnak vissza, a kevésbé szépek úgy ahogy...

Alig van 1-2 aki visszaír igazából, 15 ből 1.

1 valakit megismertem akivel 1-2szer találkoztam de nem volt köztünk semmi, neki van barátja is.

Most nemrég megismertem ott még valakit de nem tudom milyen lesz élőben...majd kiderül...

2015. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Badoo meg twoo sem jó nem ír vissza senki sem :(
2015. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Twoo-val kapcsolatban: én előfizettem oda és küldtem vagy 5 lánynak üzenetet. 2 perc múlva 3 lány válaszolt is, mindhárom: "Haliho"-t. Aztán soha többet semmit. Ami furcsa:


1. Mindhárom "Haliho"-t ugyanabban a perc ugyanabban a másodpercében küldték. (tehát a rendszer generálja automatikusan és küldi el)


2. Mikor megnéztem mikor voltak fenn utoljára a válaszoló csajok: Utolsó bejelentkezés: 2 hete, stb.


TOTÁL ÁTVERÉS az egész. Nem mondom, lehetnek onnan kapcsolatok, de sok a fake profil, ami csak azért van hogy ott tartson és előfizettessen veled. Á .... felejtős ...

2015. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szatyi94 válasza:

1.Nem érdemes!

2.Nem érdemes

És hát a 3.NEM ÉRDEMES!!!


Alig vannak fent, a szép és jó csajok letojnak magasról, a többi valahogy elmegy. Ha egy csaj sok üzit kap csak előfizus tud neki írni, ha jön egy olyan hogy beszélgetni akar luxus írni, és ha valaki lájkol hogy tetszel neki csak előfizus tudja megnézni...Ha jól emlékszem tavaly szeptemberben regisztráltam de megbántam...5 hónap alatt felnézek egyszer...

2015. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha megkap egy e-mail címet, azt spammeli hogy milyen jó csajokkal/pasikkal beszélgethetne - ehhez betippel neki egy nyelvet/országot. Ezt úgy teszi, mintha már lenne is profilja. Hogy leiratkozhass erről, ahhoz előbb regisztrálnod kell, immár ténylegesen. Ne add meg neki a semmilyen kontakt listádat, mert ír nekik hogy "XY (te) beszélgetni szeretne veled". És őket is belistázza. Én most irathatok le róla emiatt jónéhány googleroups levelezőlistát - ha lehet egyáltalán ténylegesen.

Ha üres a profilod még, és ezzel elkerülöd, hogy a mindenféle komoly e-mailes levezőpartnerednek még a képedet is odatolja, akkor meg nem enged üzeneteket küldeni a felhasználóknak, ami érthető, jogos. De küld neked kamu üzeneteket, hogy nézd, ez a csaj csevegni szeretne veled (mikor nulla infót adtál meg magadról), csak neked nincs profilképed, így nem cseveghetsz. Tölts fel egyet. Nem tudom, hogy ilyenkor tényleg ott az (automata) üzenet az adott nőtől, vagy ez ilyen ál-levél, és ha esetleg lesz profilképen, majd eltűnik.


Szóval érdemes elkerülni az egészet. Maga az ismerkedési funkciója biztos jó.

2016. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csylla92 válasza:

Nekem sajnos elég rossz, 20-an csak sexet akartak tőlem semmi mást! Én automatikusan azokat tiltom meg törlöm ha valaki ezzel jönn! sajnos nem a komoly párkereső oldal. randi.hu ott nem lehet megnézni a másik fél képét se üzentetett írni neki csak ha fizetsz valamennyi összeget!) én abból töröltem magam már)

A randik.hu ismertem meg a páromat 1 évig jártunk de sajnos annak is már vége :(

2016. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!