Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki nem tud hüvelyileg elélvezni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aktus közben elélvezni, mindig az van, hogy a barátom elélvez, aztán meg kézzel kielégít.

Néha már kicsit kínosnak érzem hogy elélvez aztán utána mindig kézzel kell nekem külön csinálnia mert máshogy nem megy.

Kicsit úgy érzem van valami defekt velem:d más nők is vannak így? Miért van ez?


2015. nov. 1. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
egyik barátommal se tudtam egyébként még soha, pedig 9 éve élek nemi életet
2015. nov. 1. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
vannak akik nem képesek a hüvelyi orgazmusra, nem is kevesen úgyhogy no para :)
2015. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Egyébként okozhatna neked a párod orgazmust már szex előtt is, az előjáték során, de az sem ciki, sőt, kifejezetten ajánlott, hogy szexelés közben izgassa a csiklódat!
2015. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a nők 70%-a nem él át soha hüvelyi orgazmust. Szóval akár azt is mondhatjuk, hogy normális. ha csiklóingerléssel ki tudsz elégülni, akkor nincs semmi baj.
2015. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Linó03 ***** válasza:
Ez a 70% elég elszomorító, mert azt olvastam, hogy a hüvelyi intenzívebb. (Nekem még nem volt, szűz vagyok.)
2015. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valami szexológus rovatában olvastam,hogy ha valakik nem adnak elég időt arra,hogy rendesen megkívánják a másikat mielőtt szexelnek,hanem túl hamar jön az első alkalom,akkor is ez a vége,hogy a nőnek nem sikerül elérni.Legtöbb nőnél lelki oka van,nem tudja magát annyira átadni és elengedni.

Csinálj Kegel-gyakorlatokat,igyál-egyél olyan dolgokat,ami fokozza a vágyat,nézd meg,mi az a híd-technika és próbáljátok ki,erről olvastam,hogy sikeres módszer lehet.Én 27 voltam,amikor először megtörtént és épp nem is számítottam rá,csak nagyon-nagyon szerelmes voltam.

Ha ezekkel a módszerekkel nem jön össze,akkor se keseredj el,arra írták a többiek a megoldást.

2015. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak kézimunkával van otgazmusod?
2015. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj,ezzel hülyítik a nőket,hogy csikló orgazmus,hüvelyi orgazmus,g-pont orgazmus stb.Csak orgazmus van!!! Nincs külön ilyen olyan orgazmus.Orgazmus van,amit többféle módon el lehet érni.Van akinek sikerül ujjazással is,mert érzékenyebb vagy több idegvégződés van benne,mint másnak,de ettől se nem több se nem kevesebb.Te maszturbálás közben elélvezel? Sokan azért nem tudnak elélvezni,mert kellően nincsenek felizgatva vagy feszeng valamitől,ideges,rágörcsöl stb.
2015. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem lenne hülyeség, amit írsz, bizonyos szempontból igazad van, na de érzésben is teljesen mások a különböző orgazmusok!! Ezt mégis mivel magyarázod?
2015. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!