Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » HOgy lehet ez elfelejteni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy lehet ez elfelejteni? Nagyon szépen kérek mindenki értelmes választ.

Figyelt kérdés
Küldött nekem egy srác képet a péniszéről.Magát az ebert nagyon kedvelem,jófej stb,alakulgatott talán valami.De elküldte és ránéztem hányingerem lett,rosszul vagyok ha rá gondolok,undorod most az embertől is.Most is forog a gyomrom.Különben egészseg vagyok szexualitás téren tehát csak ettől lettem valahogy így.Hogy lehetne ezt a képet elfelejteni a fejemben?Szörnyű.
2015. nov. 1. 18:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem,tiszteletben tartom.
2015. nov. 1. 19:03
 12/18 anonim ***** válasza:
Élőben láttad korábban a cerkát. Ha nem akkor érthető a reakció egy olyan sráccal, akivel többet akartál, neki pedig ennyire tellett intelligenciából.
2015. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nézz valami darabolós horrort. Felülírja.
2015. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam :D :D :D, beszélgettem egy sráccal gykról, aztán egyszer csak küldött ő is egy ilyen képet, pedig nem kértem -,- . Csak annyit tudok mondani, hogy az idő majd begyógyítja a sebeket :D.
2015. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretem, amikor valaki képet kuld a farkáról, utálom, ha valakinek elobb látom a farkát, mint a fejét. Ha randiznék egy olyan pasival, aki elkuldte nekem a farkát fotón, a randi alatt végig csak arra tudnék gondolni. Szerintem nem kellene ilyeneket csinálni, foleg ha egyik fél sem kér fotót az intim testrészekrol. Ha megkérem rá, az más, vagy ha a pasi kér meg rá és én igent mondok, ok. De kéretlenul kuldozgetni farkakat meg puncikat... szerintem hulyeség.
2015. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem is teljesen váratlan volt,viccen kívül kicsit szorongok ha belegondolok,remélem ahogy az előzők mondták az idő begyógyítja a "sebeket".Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. nov. 1. 22:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy ez történt....de itt még az is közrejátszik, hogyha mondjuk találkoztok bárhol, akárhol, és beugrik a rettenetes fekélyesen elmérgesedett képen keresztül bűzölgő fütyije
2015. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem értem mire jó ez. Ismerem már annyira a nőket, hogy a p@cs@öm csak akkor számít nekik, ha eljutottunk egy bizonyos pontig. Valószínű a párommal se lennék együtt, ha már megmutattam volna neki az első nap.
2015. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!