Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmesek vagyunk hogyan lehet elfelejteni? És komolyan kérdezem értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

idő idő és jó sok idő.

én már 4 éve nem tudok valakit elfelejteni miközben már nem is beszélek vele minden kapcsolatot megszakítottam de mégsem megy.

csak az időben bízom vagyis reménykedem.

2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
IDŐ IDŐ IDŐŐŐŐ ÉN MÁR NEM BIROM :// nincs valami más megoldááás?? :SS
2013. márc. 27. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
De van, ha jön más, aki elfeledteti veled, akivel el tudnád képzelni.
2013. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-Vállald túl magad, és dolgozz annyit, hogy egyszerűen ne legyen időd gondolkodni.
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen ez jó lenne de bárhová megyek mindig ő jár a fejembe :SS és igy nehéz valakivel jol ki jönni ha közben másra gondolunk:SS :SS de utolsó azért köszönöm :)) és az elsőnek is ::)
2013. márc. 27. 19:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt ilyen túl vállalos szituáció és már azt hitte, h vége.. a dolognak :SS 1 hétig ugy éreztem... de aztán megint láttam és ugyan ugy maradt minden :/ ( minden nap találkozom vele )
2013. márc. 27. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
írtam privátot.
2013. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet elfelejteni!
2013. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Ráadásul még kicsit megalázva is érzem magam, mert mint utólag kiderült a fiúnak ez csak egy játék volt, szórakozott velem, aztán amikor léptem én is, pofára ejtett. És bár nagyon ritkán találkozom vele, mindig rágondolok, tök mindegy hol vagyok, mit csinálok. És borzasztó érzés, most próbáltam vele megszakítani a kapcsolatot - mert ő azt mondta, hogy lehetnénk nagyon jó barátok meg minden, és keresett is utána, hogy hogy vagyok, mizu velem, és mintha mi sem történt volna beszélget velem. Én pedig darabokra hullottam.. Úgyhogy most ott tartok, hogy inkább nem is keresem és próbálom elkerülni a lehetőségét annak, hogy ő keressen engem, mert csak még jobban fájna. De így sem jobb.


Viszont az igaz, hogy két dolog segít: az idő, és valaki más, aki elfeledteti őt.

Mert ugyanilyen helyzetben voltam már egy ideje, amikor megismertem azt a fiút, aki miatt most megint padlón vagyok. És az előző fiút ő segített elfeledtetni.

2013. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Számomra ami úgymond mázli volt az ilyen helyzetben még fiatalon, a távolság, és hogy hála istennek nem kellett naponta látnom. Meg az idő. És hogy az ember lekösse az agyát.

Agyonsportolja, dolgozza, tanulja magát, az segít.

2013. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!