Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mennyi az esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Ma szeretkeztünk és nem használtam gumit. max 2 perces menet volt gumi nélkül , utána kérte, hogy húzzak gumit. akko észrevettük, hogy épp megjött neki. Én úgy éreztem nem élveztem belé, de amikor vettem a boxerem kifolyt egy kicsi. meg a szeretkezés előtt orálisan kielégített. Fiatalok vagyunk ezért aggaszt.
2015. nov. 1. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szex előtt már egyszer elmentél, akkor nem csak előváladék volt a péniszedben, hanem az előző adag spermából is maradt a húgycsőben, azaz azt simán a csajba engedhetted két perc alatt is. Attól, hogy most jött meg neki, még nem kizárt a terhesség.

Nem csak fiatalok vagytok, hanem buták és felelőtlenek is. Érdemes odafigyelni, mert két perc alatt is tönkretehetitek az életeteket egy nem kívánt terhességgel. Két hét múlva lehet tesztelni.

2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az orális kielégítésnél sem éreztem, hogy elmentem volna
2015. nov. 1. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem mentél el... Akkor ne azt írd, hogy "orálisan kielégített", mert a kielégítés azt jelenti, hogy elélveztél. Max. kényeztetett akkor. Így kisebb az esélye a dolognak, de nyilván nem kizárt.
2015. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még igaz amit az elsõ írt. Lehet venni a tesztet két hét múlva addig meg imádkozni. Soha többet ne csináljatok ekkora hülyeséget!
2015. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak mikor felöltöztem akkor vettem észre egy kis spermiumot. Nem volt olyan érzés mikor videóra elégítem ki magam
2015. nov. 1. 20:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezentúl csak gumival!!! :(((
2015. nov. 1. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz egyáltalán dugni ha aztsem tudod el élveztél e..!??!!! Omfg
2015. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan "nem éreztem, hogy elmentem volna" ... hány évesek vagytok, 12? Minek szexel az ilyen?


Egyébként az esély: 34,56989712%

2015. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!