Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSÉG! Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Lehetséges, hogy teherbe estem egy durván át bulizott éjszaka utan?!

Figyelt kérdés
Szoval fontos tudni hogy nagyjabol masfel honapja szedem a jangee fogamzásgátló tablettát. Az este folyamán nagyon nagy mennyiségű alkoholt ittam, de nem hánytam, vagyis hatnia kene. Egy sraccal ugy hozta az élet, hogy a buli wceben meg tortent a dolog es belem is élvezett. Azota hányingerem van es faj a hasam

2014. ápr. 1. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idő után nem lehetséges... ck pár hét után
2014. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A hasad a másnaposság miatt fáj.


Viszont az alapján, hogy ez nem esett le, arra következtetek, hogy elég sok agysejtedet elpusztította már az alkohol. Lehet, hogy abba kéne hagynod a piálást.

2014. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jo h hagytad h beled menyjen :'D grat. Am nem hiszem h lenne vmi. Most meg foleg nem erezheted ha terhes lennel
2014. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

" ugy hozta az élet, hogy a buli wceben meg tortent a dolog"


Ez a kódolt megfogalmazása annak, hogy voltál annyira igénytelen, hogy részegen egy WC-ben (!) baszsd meg magad?


Csak hogy tisztán lássunk.

2014. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
első vagyok.. azért nem kell mindenkit rögtön elitélni... kivételes eset volt.. többet ivott és bulizott mint a nagyok.. ennyi... nah de téll hány éves is vagy?
2014. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Te agyatlan pi csa. Remélem terhes maradsz! :D
2014. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a nemi betegségektől félnék, de te tudod... :)
2014. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"első vagyok.. azért nem kell mindenkit rögtön elitélni... kivételes eset volt.. többet ivott és bulizott mint a nagyok.. ennyi... "


Hol ítéltem én el? Semmi elítélendőt nem látok benne, nem utálom az ilyen viselkedésű embereket, és nem is nézem le őket. Egyszerűen csak nem igényes dolog részegen egy buli WC-jében szexelni. Vagy szerinted az? Hol látod te ebben az elítélést? Szimplán csak annyi, hogy alacsonyra tette a lécet. A legjobbakkal is megesik.

2014. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem rád céloztam ezzel.. vagyis senkire..ck ugy általánositva h nem kell senkit sem elitélni... tudom milyen az mikor mindenki hátat fordit neked,kinevet, elitél...
2014. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak egy masszív másnaposság (feltéve, hogy most, a napokban történt az eset), egyrészt a fogamzásgátló ennyi idő után már hat, másrészt annyi piától, amitől lazán hagyod, hogy egy random idegen belédélvezzen, annyi piától (amit ki se hánytál, márpedig ha benned marad, sokkal rosszabbul leszel) pár nap hányinger-hasfájás úgymond teljesen normális.


Egyébként #4 megfogalmazta a lényeget közérthetően. Lehet a piára fogni, de azért kell egyfajta mentalitás ahhoz, hogy csak úgy, igényesen egy vécében engedd, hogy beléd élvezzenek.

2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!