Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfi lélek rejtelmei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi lélek rejtelmei?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakire finoman rászólni, ha túl közel merészkedik (túl intim közelségbe jön-sokszor már a fenekemet súrolja a .....). Kezd a dolog irritálni, de lehet, h ő észre sem veszi.
2016. febr. 3. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Lélek nem létezik. Tudat van.


Megmondod neki egyenesen. Ennyi.

2016. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kenos lehet. :D

Bunkó is biztos. Szólj rá.

2016. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Ne tapizz már te utolsó senkiházi!"
2016. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy észre sem veszi....Nem?!? Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni....és mást sem szeretnék kellemetlen helyzetbe hozni.
2016. febr. 3. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj már, nem tudom, ez tudatos-e, de kicsit túl közel kerülsz időnként, nem tudnál vigyázni ezzel?
2016. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Zsúfolt metrókocsiban egy csinos nő odaszól a mögötte álló férfinak:

- Uram, ha még egyszer hozzám nyomja a micsodáját, feljelentem zaklatásért!

- Ugyan hölgyem, csak a fizetésem van a zsebemben, az ért magához, nem én! - feleli a férfi.

- Jó kis munkahelye lehet, mert ahogy éreztem, az elmúlt tíz percben ötször kapott fizetésemelést!

2016. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy kellemetlenül érzed magad, hogy ilyen közel van...

van mindenkinek egy komfortzónája...

nekem mindegy, hogy lány vagy férfi kerül hozzám közel, megmondom neki hogy azért tartsuk be a tisztes távolságot...

2016. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék rajta, hogyha egy férfi nem venné észre, hogy gyakorlatilag az ágyékával súrolja egy nő fenekét, meg azon is, hogy ha ez egynél többször előfordult, akkor nem szándékos.


Én eleinte elhúzódnék, ha túl közel próbálna jönni, ha ezek után sem hagyna abba, akkor szólnék neki tapintatosan.


Milyen helyzetekben történik ez amúgy, és milyen viszonyban vagytok egymással?

2016. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha mögöttem megy el. Munkahelyen.
2016. febr. 3. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
És nem húzódsz odébb ösztönösen, ha már X. alkalommal súrolja a fenekedet a kérdésben kipontozott testrészével?
2016. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!