Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha duci lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha duci lányként egyáltalán nem merek kapcsolatot létesíteni senkivel?

Figyelt kérdés

Tényleg senkivel. Biszexuális vagyok, volt már dolgom mindkét nemből való emberrel(semmi komoly, csak tapi-csók), de minél idősebb vagyok, annál több hibát fedezek fel magamon és annál jobban szégyellem a testemet. Még így is lenne néhány jelentkező, de még csak a gondolata annak,hogy bárki előtt is levetkőzzek, elviselhetetlen szégyennel tölt el. A szexet egyébként kívánom, minden nap kielégítem magam, de ez ennyiben marad. A legfurcsább, hogy már a puszta érintésektől is irtózom, már azt is nehezen viselem, ha anyukám megölel, mert az jut eszembe, hogy biztosan arra gondol, milyen undorító hozzám érni (tudom, hogy logikátlan, de olyankor ez szalad végig az agyamon). :( Egész kis korom óta pufi voltam, és óvodától kezdve középiskoláig végig csúfoltak. Ha kimegyek, úgy érzem, mintha mindenki rajtam röhögne meg undorogna...

Természetesen nagyon szeretnék lefogyni, mert ez sehogy sem állapot, de ez az én ördögi köröm. Folyamatosan történik valami negatív, ami emlékeztet a súlyomra( főleg a családom részéről sajnos), amitől enni kezdek. Evés után pedig újra még jobban gyűlölöm magam. Jó lenne találni valakit, aki elfogadna a mostani állapotomban is, és mellettem állna a súlyvesztéshez vezető úton, de még ilyet sem tudok találni. Mindenkit elmarok/elmartam magam mellől, gondolom sejtitek miért.

Tömören ez a problémám, annyit tennék hozzá, hogy ha valaki nem értené a kategóriát, akkor : egyrészt a maszturbálás és a szexhez való hozzáállásom miatt tettem ide, másrészt pedig a kapcsolat alatt legelső sorban párkapcsolatra gondoltam.



2016. febr. 20. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
jó lenne felkeresned egy pszichológust, és eljárni amíg rendbe nem jössz. Valamint nekiállni sportolni valamit kitartóan és rendszeresen. Akár ismerősökkel, barátokkal együtt. Hiába akarsz összejönni bárkivel, ha szégyenlős vagy és nem tudod magad elfogadni akkor egy kapcsolatban sem éreznéd jól magad szerintem.
2016. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

marhaságot teszel

túlzol

de kezdj el sportolni és kész

2016. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Igaza van az elsőnek. És magad írod, hogy szeretnél egy társat aki elfogad és szeret és támogat stb.

Előtte pár mondattal meg azt írod, hogy már az érintéstől is irtózol... illetve h lenne néhány jelentkező, de levetkőzés gondolatától is rosszul vagy.


Mégis, hogy akarsz akkor társat? Először a saját lelki egyensúlyodat kell rendbe hozni.

2016. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Pedig ez elhatarozas kerdese csak! Mindenki eleteben tortenik rossz,annal is,aki fitness modell! Attol meg nem adja fel,mert kituzott egy celt!neked is ezt kellene!es nem csak a sulyod,hanem az egeszseged miatt is! Ne csak dietazz,mozogj is! A dietan onmagaban keveset er,illetve az edzes is 0 dieta nelkul! A ketto,csak egyutt lesz hatasos! Nagyon sok dieta van,ne kezd egybol a leg drasztikusabbal,h mostantol csak salatat eszel natur csirkemellel... Egyel mindent amit eddig,csak kevesebbet (chipset,csokit,cukros uditoket hagyd el amennyire csak tudod) es eddz minden nap! 6utan ne egyel! Ha megis rad jonne az ehseg,az nem minden esetben valo,becsaphat a szervezeted!olyankor igyal meg 2-3pohar vizet es el fog mulni! Sokszor a szervezet az ehseg jelet kuldi az agynak,pedig csak folyadek hianya van!szoval igyal sokat es mondjuk hatarozd el,h minden egyes alkalommal,mikor kinyitod a hutot,20guggolas.akkor is,ha tenyleg enned kell! Nekem a kerdesbol ugy jott le,h a legnagyobb problemad a sulyoddal van,ez miatt nincs kedved es "gusztusod" semmilyen testi kapcsolathoz! Szoval ameddig nincs elhatarozas,addig ez nem fog valtozni! Es jobb ha minel elobb elhatarozod,mert lefogyni mindig nehezebb! Minel tobb rakodik,annal nehezebb lesz. Ha el fogod tudni fogadni a sulyod,a tobbivel sem lesz baj! (Szerintem)
2016. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ha akarod én ellátom a nunid míg lefogysz
2016. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy orvos sem tud helyetted cselekedni, határozni. A lelki egyensúlyodtól sem lesz kisebb a segged.

Végig szenvedheted így az életed, ez egyáltalán nem furcsa vagy kirívó.

Tudod az az elvesztegetett idő amikor tudod mit kellene tenned, de nem teszed :).

2016. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 RRR ***** válasza:

marhaság

nekem 95kg a nőm,160cm és imádom

2016. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Ismerős. Pedig én nem vagyok kövér, de én is rettegek attól, hogy bárki is meztelenül lásson.
2016. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Írj rám ,én megismernélek :-D
2016. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én terápiát javasolnék (nem feltétlenül pszichológust, lehet menni táncterápiára is, meg van még 1000 féle). Valószínűleg kisgyerekkorodban ért egy erős hatás, ami miatt ez kialakult, és amíg ezen nem kezdesz el dolgozni, addig nem fogsz haladni a fogyókúrával, maximum rövid ideig, de utána úgyis vissza fog jönni.

Az elhízás egyfajta védekezés, a hájréteg fizikailag távolabb tartja a többi embert.

2016. febr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!