Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek szerintetek kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek szerintetek kapcsolatot egy duci nővel, ha eddig csak vékonyak voltak?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdek megszeretni egy duci nőt 168 cm és 78 kg. De még sose volt duci barátnőm, szerintetek milyen duci növel lenni nagy cici stb, meglehet szeretni?
2012. dec. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze sok molett nőtt ismertem,nekem is a volt barátnőm duci volt. Szeretük egymást szerelemből,jó volt együtt. Nagy cici,nagy has,nagy lábak,nagy fenék
2012. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Én most azon gondolkozom, hogy ha beleszeretsz, akkor nem mindegy? Vagy most neked az számít, hogy mekkora a melle mégis?
2012. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
ÉN sosem tudnám elképzelni sosem volt duci barátnőm, de az hogy lefeküdjek egyel is az nálam kizárt. bocs.
2012. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted és Te vonzónak/szépnek találod, akkor mit számít mások véleménye?

Egyébként meg ekkora súllyal még pont a szép formás kategóriába tartozik, nagy mell, nagy hátsó, sok pasinak bejön. Tudom, én is duci vagyok és van párom. Neki kifejezettem tetszik. :) 25N

2012. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ááá, fiúk-fiúk...

Nő-nő. Csak más "méretben". Mi az, hogy meg lehet-e szeretni?? :D

Mintha azt kérdeznéd, h "milyen lóval b*szi? Más, mint emberrel?"

Köszi, hogy minket, duci nőket egy "másik fajnak" tekintetek. Legyek a szemetekben inkább feminista, nem zavar.

Amúgy szerintem tisztára ugyan az..

2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!