Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexpartnerből lehet több is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerből lehet több is egyszerre?

Figyelt kérdés
Ilyen barát extrákkal dologra gondolok, ha csak néha összefutnak a felek egy kis szexre. Az ilyenből lehet több is egyszerre?
2016. márc. 5. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
mindent lehet, ha elég vastag a bőr az arcodon. ha még a gerinced is hiányzik, akkor minden napra is lehet külön partnered.
2016. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálunk úgy volt, hogy nem úgy tűnt, hogy csak azt akarja, majd kiderült,hogy mégis. aztán bonyolult lett, és sok szenvedés közepette vége lett.

soha többet ilyet.


egyébként lehet, csak ritka.

2016. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 VirágésBence ***** válasza:
51%
Miért ne lehetne?
2016. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szexpartnerhez nem tartozol hűséggel,kivéve ha úgy egyeztetek meg.
2016. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt megnézem az erre vonatkozó jogszabályt.
2016. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozzáállás,bőr az arcon,gerinc,na meg ha van időd erre.A többivel meg ne törődj.
2016. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjátok már a gerincet meg a bőrt.Nem párkapcsolat,hanem szex.Amiről gondolom a másik fél is tud.
2016. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
miért ne lehetne? eleve csomó ilyen van ha nem tudnád... (lehet fiatal vagy még , nem tudom)... csak nyilván nem kötik egymás orrára a felek mert esetleg rontana az együttlétek minőségén... szóval mosolyognak, dugnak egyet, elmondja mindenki, hogy milyen jó a másikkal, aztán másnap ugyan ez a másik partnerrel ;)
2016. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akármennyi,amennyit el tudsz kapni!
2016. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak ne tudjanak egymásról. 19 évesen vesztettem el a szüzességem. Azóta:


-4 szexpartnerem volt egyszerre, egy időszakban: 2-3 hét

-3 szexpartnerem volt egyszerre, egy időszakban: 2 hónap

-2 szexpartnerem volt egyszerre, egy időszakban: 8-9 hónap


A legsikeresebb akkor voltam, amikor X napon csókolóztam egy lánnyal. Utána pedig X+1, X+2 és X+3 napokon is lefeküdtem egy-egy lánnyal, magyarul négy nap alatt 4 lánnyal smároltam és azon belül hárommal feküdtem le. (Persze nem mind a hárommal akkor volt az első szex életemben.)


22/F

2016. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!