Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy két személyt is szerettetek egyszerre és nem tudtátok eldönteni melyiket válasszátok úgymond?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek? Hogyan tudtatok a lelkiismeret-furdalással megküzdeni? Találkoztatok esetleg mindkettővel is egy időben?

2016. jan. 17. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Persze, nagyon sok r-i-b-a-nc van igy ezzel:)
2016. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor a másodikat kell választani. Ha a régivel csak beéres, sz@rt sem ér a kapcsolatotok. Oka van, hogy megtetszett más.
2016. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha egyszerre ismeri meg majdnem mindkettőt? Tehát nem arról van szó,hogy már van neki valakije
2016. jan. 17. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak olyan fordult elő, hogy egy időben kezdett irántam érdeklődni két srác is, mindkettő tetszett (nem szerettem őket), és választanom kellett, hogy kivel randizok inkább. Rosszul döntöttem, így utólag belegondolva, de ez van :)
2016. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Válaszd azt, amelyik mellett jobb embernek érzed magad.
2016. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Csak próbáld egy kicsit valamelyik pasi helyzetébe képzelni magad és meglátod, hogy ezt a viselkedést TE sem tolerálnád!!! Sőt még ki is lennél akadva, elhordanád minden szemétnek....Ebben biztos vagyok!
2016. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy korrekt szerintem egyikkel se vagy tényleg azzal akit később ismertél meg.
2016. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg amúgy 2 embert nem lehet szeretni :)
2016. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Kettőt? Nálam egykoron gyakori dolog volt az, hogy időnként akár 4 személyt is szerettem egyszerre...És nem tudtam sehogyse választani...Hogy mit éreztem közben? Lelkiismeret furdalást mondjuk nem, viszont iszonyatosan fárasztó, és kimerítő volt mindig az ilyesmi szitu...És az embernek szinte MWESTERSÉGESEN KELLETT fenntartania egyfajta "skizofrén-tudathasadásos állapotot" a tudatában-lelkében, mert ha nem ezt tettem, hát úgy összezavarodtak az érzéseim-gondolataim, hogy már a 4 személyt néha EGYNEK éreztem...Azaz 4 nőböl kreált a tudatom egyetlen "ideális hölgyet"...Aki "hölgy" ugye 4 testben élt külön-külön...Szóval egy ilyen szitu során nagyon vigyázni kellett ám, hogy meg ne bolonduljon az ember...Éppen ezért igyekeztem TELJESEN ELHATÁROLNI egymástol a nevezett hölgyeket, mind érzelmileg-gondolatilag, mind fizikai értelemben...Úgyhogy találkozni csak mindig eggyel találkoztam, és amíg azzal az eggyel voltam, addig csak Ő VOLT AZ EGYETLEN, aztán ha másnap találkoztam egy másikkal, akkor abban a szituban-pillanatban meg Ő volt az egyetlen...Másképpen ezt nem lehetett volna csinálni...
2016. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hagyd mind két srácot,keress egy harmadikat.Szerintem bennük,az egyvelegükben látod azt aki kellene neked. :)


Másik opció.Mivel nem tudsz dönteni összejössz velük,egyszerre /nem ajánlom/

2016. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!