Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit tennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit tennétek, ha hiba csúszna a védekezésbe és a barátnőtök teherbe esne?

Figyelt kérdés

A helyzet egyszerű: hét elején együtt voltál barátnőddel, és most felhívna, hogy úgy néz ki terhes lett. Mit mondanátok, mit tennétek?

nem "ha"-s szituációkra vagyok kíváncsi, úgy reagáljatok, mintha itt és most történne


akinek nincs nője, az válaszolhat úgy, mintha lenne: mit reagálsz, ha kiderül, h8gy teherbe ejtettél egy nőt/lányt?


Kort és (ha van) kapcsolat korát is írjátok le, köszi!:)



2016. márc. 5. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem tudnék szólalni.
2016. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Felpofoznám, mivel tuti megcsalt. 5 nap alatt épphogy beágyazódhat a baba, nemhogy kimutassa bármi is, úgyhogy mástól van a gyerek.
2016. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor 2 héttel később, tökmindegy, a lényeg, hogy tuti tiéd a gyerek


kort is írjatok!

2016. márc. 5. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Rávenném az abortuyzra,ha kell,akkor kényszerrel.Engem ne zsarolgasson a gyerekkel és ne akarjon magához kötni.Ha az igazi,nagy szerelmemnek érezném,akkor pedig elvenném,ha még nem tettem meg. 31/N
2016. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem(21) pár napot késett a menstruáióm és a párom azt mondta, csak úgy véletlenszerűen, hogyha terhes lennék, ő szeretné a babát és gondoskodna róla szeretettel (valószínűleg meg is kérné a kezem). A párom most töltötte be a 30-at, így nem meglepő a válasza, szeretjük egymást, már össze is költöztünk. Igaz, még csak 4 hónapja vagyunk együtt, tudjuk, hogy megtaláltuk egymásban azt, akit kerestünk és akivel összekötnénk az életünket. Idővel meg is történik majd, de az egyetemi tanulmányaim miatt, no meg a "még csak 4 hónap" miatt minden más várat magára. :)
2016. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Semmiképp sem szeretném, hogy abortusza legyen. Ha ő ezt szeretné, akkor szakítás lenne a vége valószínűleg.

Nyilván meglepődnék, és sokáig tartana elfogadni, hogy ez mennyi változással járna, de mindenben mellette állnék. 23/F

2016. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sidd ***** válasza:
100%

Visitanék örömömben és azonnal értemennék ott ahol éppen van. Megünnepelnénk !

Mivel mindketten felnőttek vagyunk, és szeretnénk babát(idővel), nem engedném,hogy elvetesse.( ki tudja,azok után teherbe eshetne-e újra )

Elvenném feleségül. Nem hagynám el.

2016. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

1. Ha nem tartaná meg: Megköszönném neki és elkísérném őt az abortuszra.


2. Ha megtartaná: Félbehagynám a sulit és kimennék külföldre. Van összesen 1,7 millió forintom különféle számláimon vagy készpénzben. Angolul felsőfokon, oroszul középfokon, németül alapfokon beszélek.

Kimennék egy külföldi országba pár évre és eltűnnék a magyar hatóságok szeme elől, ha a lány tartásdíjat követelne rajtam. Ha külföldön is levonhatnának a számlámról bármi pénzt, akkor előtte minden pénzem készpénzre váltanám.


22/F, jelenleg egyedülálló, de az életben már három tartós barátnőm volt és 9 nővel voltam összesen

2016. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék családot és gyerekeket, de nem a következő években. Szeretnék akár 3 gyereket is simán. Legalább olyan 28-32 évesen, de inkább 30-35 évesen. És nincs az az Isten, hogy félbehagyjam a jelenlegi terveim egy gyerek miatt.
2016. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tervezett volt az első baba, a párom elhagyott, nem gondoskodik róla semmilyen formában.

Az új párommal véletlen csúszott be, de azt mondta, hogy az én döntésem, viszont mindenben mellettem áll, és ha szeretném tartsuk meg, ő örülne neki. Fél éves kapcsolat én 32 ő 41.

2016. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!