Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pároddal megbeszéltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal megbeszéltétek előre, hogy mit tennétek, ha hiba csúszna a védekezésbe?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire jellemző az, hogy a párok ELŐRE, még az első szexuális aktus előtt tisztáznák, hogy mit tennének akkor, ha védekezés csődöt mond és besikerül a gyerek.


Az utóbbi időben több olyan kérdést olvastam itt, hogy "tisztességes-e, ha egy nő meg akarja tartani a becsúszott gyereket a férfi akarata ellenére?"

illetve olyat, hogy

"elhagynád-e a párodat, ha védekezés ellenére teherbe esne? Vagy vállalnád a felelősséget?".


Számomra ez olyan fura.

Teljesen természetesnek tartom, hogy erről IDŐBEN beszélni kell, hisz még akkor is érhet meglepetés, ha elvileg ismered a párod véleményét a témáról.


TI hogy látjátok?


Tudjátok, hogy a párotok hogy áll a témához?

Megbeszéltétek előre?


Tudjátok, hogy hogy áll a párotok az abortuszkérdéshez?

Vagy meglepetésként érne?


Érdekelne a korotok/nemetek/mikor beszéltétek meg (előre, vagy csak amikor először "késett" a lánynak...)?


Köszi



2012. dec. 28. 22:38
1 2
 1/14 Hanariko ***** válasza:

Jól gondolod, hogy erről időben kell/kellene beszélni.

Az pedig hogy a nő megtartja e a gyereket, az ő döntése, mert az ő teste, de ha a pasival nincsenek egy véleményen, számolnia kell azzal, hogy egyedül marad aszületendő gyerekkel, és így a pasi (mármint hogyha a nő sunyiban esett teherbe) jogosan lép le.


Ha tisztességesen védekeztek és mégis becsúszik a hiba és úgy lép le, akkor meg egy dög.


Konkrétan a kérdésre nem tudok válaszolni, mert nincs párom :)

2012. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hanariko ***** válasza:
amúgy 18/L
2012. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amikor én fiatal voltam (20 éve) és szexeltem az aktuális párommal Valahogy midig tudtam védekezni. Bár nem ültük le szex előtt a babatémáról beszélni mert az olyan hülyén jött volna ki, de amikor gumival védekeztünk akkor néha felvetődött hogy mi van ha... 16-18 évesen eszem ágába sem volt, hogy anya legyek,így nem is volt vita hogy ha terhes lennék mit kéne tenni.. Nem tartottam volna meg. Soha nem kellett egy fiú elé sem állnom azzal hogy terhes vagyok=nem sok fiú volt az életemben) Mindig jól védekeztem hol gumival, majd később tablettával.

Amikor úgy éreztem itt az idő hogy anya legyek, akkor tudatosan készültünk a babára. Itt a cél az volt,hogy terhes legyek, nem is védekeztünk. Ma újra védekezem és ha terhes lennék akkor nem tartanám meg.. De úgy látszik valamit jól csinálok, mert védekezés mellett még véletlenül sem esem teherbe.. Nem is aggódok miatta.

38/N

2012. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi nem beszeltük meg, szó sem esett ilyenről, azt sem tudom akar - e gyereket kesőbb vagy nem. A kapcsolatunk nem valami jó...

Megszakítással védekezünk. 30 éves vagyok, ha terhes lennék megtartanám egyértelműen. Ha a pasim nem akarná, akkor mehet a dolgára. Gyerektartást nem követelnék.

2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi nem beszéltük ezt meg, de ismerem annyira a páromat, hogy ha arra kerülne a sor, vállalná a felelősséget. Azt viszont mind a ketten tudjuk, hogy még nem szeretnénk gyereket.


Én egyébként feleslegesnek tartom ezt a megbeszélés dolgot, hisz az ember mondhat bármit. Lehet, azt mondja neked, hogy ha becsúszik a baba, majd együtt szépen felnevelitek, aztán meg ha tényleg megtörténik, gyorsan lelép. Én nem bízok a szavakban, csak a tettekben.


Exemmel is megbeszéltem (miután már 1x megcsaltak), hogy ha másik nőt akar, mondja meg, de ne lépjen félre. Megesküdött, hogy soha nem tenne ilyet. Szerinted betartotta? Nem. Úgyhogy ennyit a megbeszélésekről. 25N

2012. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nàlunk én(a làny) figyeltem oda inkàbb errw jobban.Engem nem érdekelt a duma,hogy neki az exe x idö utàn se esett teherbe megszakiìtàsos melett.A gyógyszert is megbeszélés nélkül irattam fel.....

Volt olyan h tqbi melett késett akkor megijedtem,ö meg nem túl jól reagàlta le,fiú és nem tud annyit az abituszról meg az eseményutàniról se mint én,aki magàtól tàjékozodott .......mostmàr kérdezgeti ezeket a dolgokat,elég sokat tud màr róla,felnött e téren is:)

2012. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:bocs a hibàkért,telo :s
2012. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen. Illetve egész pontosan az volt, hogy elmondtam az én hozzáállásom, és annak függvényében dönthetett, illetve megpróbálhatott meggyőzni.

Érettségi előtt evidens volt, hogy nem tartom meg, ha lesz. De azóta az a hozzáállásom, hogy ha jönni akar, jöjjön, pusztán a saját kényelmem miatt nem fogom megölni a gyerekem. Ezt az előző és a mostani párom is elfogadta.

100%-os védekezés nincs, ezért ezt a kérdést mindenképpen fontosnak érzem, hogy megbeszéljük előre.

2012. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Eddig csak nők?


Férfiak, hol vagytok?


Inkább nálatok szokott gond lenni, hogy "a gaz nő behúzott a csőbe, és felcsináltatta magát... holott nem akarok gyereket. Hát nem azért védekeztünk?".


Megbeszélitek? Vagy lapultok és bíztok benne, ha gond van, akkor szó nélkül megy a lány abortuszra?

Esetleg pont fordítva?

Ismertem férfit, aki meg szerette volna tartani, miközben a barátnője nem. Mondjuk ők SEM beszélték meg előre.

2012. dec. 29. 00:54
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Ezért veszem magam az óvszert, ezért bontom ki én az óvszert, és ezért szeretkezek csak szerelemből NEM az első randin, olyan nővel akiben megbízok. És így nem kell ezen aggódnom!


F

2012. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!