Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem izgulok fel/ nedvese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgulok fel/ nedvesedek be?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, ő életem szerelme és a szex is szinte tökéletes vele. Azt hogy szinte, csupán amiatt írom mert sajnos mostanában elég nehezen izgulok fel és emiatt a benedvesedés is nehezen megy. Korábban nem volt ilyennel gondom, már ahogyan csókolózni kezdtünk, szinte tocsogtam ott lent. Most viszont csak akkor kezdek el benedvesedni, mikor elkezdi orálisan csinálni, de akkor sem vagyok annyira nedves mint ahogyan szoktam. Pedig egyszerűen fantasztikus vele a szex és nagyon odafigyel rám mindig. Mitől lehet ez? Ráadásul a kezdeményezés is nagyon nehezen megy, néha úgy érzem hogy nem kívánom annyira a szexet. Persze mikor elkezdjük akkor jól esik de magamtól nem biztos hogy rámásznék, inkább csak "muszájból". 22/N
2016. márc. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, hormonális változások pl.. Vagy már nincs meg a kémia. Lehet, hogy meguntad, vagy kevés a változás
2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*változatosság, bocsi
2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kozma.zalán válasza:

Szia! Megértelek, nálunk a barátnőmnek voltak hasonló próblémái. Suli mellett melózott, folyton feszült volt és a szex sinylette meg. Felhoztam neki, hogy szedjen "potencianövelőt", ami lányoknak való. Eléggé kiakadt, de később ráállt a dologra. Gyógynövény tartalmút vettünk neki, és bár nem azonnal hatott, de hosszútávon nagyon megérte!!! Ha gondolod próbáld ki te is, amig ki nem deríted a valós okát a dolognak:


[link]

2016. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nos mostanában elég stresszes vagyok és biztosan az sem tesz jót, hogy fogamzásgátlót szedek :(
2016. márc. 6. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a stressz csökken és a nedvesedés nem változik akkor nagy esélye van, hogy a fogamzásgátlót kell lecserélni.

A nődoki tudja, hogy az adott gyógyszerednek mi az "ellentéte" amiben a kül. adalékanyagok másabbak. Ő ebből kiindulva tudja neked szakszerűen mondani h mire válts.


24/f

2016. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!