Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szűk vagyok. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk vagyok. Hogy tágíthatom magam?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha szűk vagy, sőt kifejezetten szerencsés, a férfiaknak sokkal jobb érzés a szex. Egyébként ha kellően felizgulsz, megujjaznak, stb akkor tágulni is fogsz. Mindazonáltal nem tanácsolom, hogy csak úgy "mert túl szűknek érzed magad" tágítani kezdj, inkább "használat közben igazodjon" a párodhoz.
2016. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az nem egy kamionparkoló...

Egy gyerek is kifér ott, csak a kellő síkosítás és lazítás kell hozzá, ezt szülésnél hormonok végzik, szex közben pedig agyban dől el.

2016. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2016. márc. 16. 16:26
 4/9 VirágésBence ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, úgyis benedvesedsz és ujjazással is tágulsz. Ha magadat kezded el otthon rendszeresen ujjazni és tágítani, akkor egy idő után a belső izmaid nem lesznek olyan erősek, magyarul nem leszel olyan szűk, de az nem jó, sőt, kifejezetten rossz tud lenni, ha olyan tág valaki, hogy egyáltalán nem is szorít, vagy csak alig. Nagyon sok nő van aki kifejezetten olyan gyakorlatokat végez amivel erősíti ezeket az izmokat, ez egyrészt hosszútávon szűkebbé tesz és még hosszabb távon, idős korban nem lesz vizelettartási gondjuk.
2016. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szűk vagyok, hosszú előjáték kell :))
2016. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinos lányoknak tágítást vállalok:)
2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enis szuk vagyok,elonynek fogom fel:)
2016. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mostani páromnak legalább negyed óra előjáték kell, hogy rendesen beinduljon, de fél óra múlva az öklöm sem lenne probléma. Ez adottság, és nem egy átok. Kis orális játékkal kell kezdeni az együttlétet és ha kellően felizgultál csak akkor jöhet a behatolás.

38F

2016. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem
2016. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!