Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önző a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem mozog szex közben...semmilyen pózban neki annyi a szex,hogy széteszi a lábait és haggya,hogy én végezzem el a munkát (ráadásul gyengült a fizikumom kicsit és nehezebben tudom azt a bizonyos tempot felvenni,tartani aminél már el is tud menni) mikor megkérem,hogy pippantson le akkor 50%-ban mindig bunkózik meg úgy csinál,hogy látszódjon rajta,hogy nincs kedve hozzá és ezzel el veszi az én kedvem is....a minap megkértem,hogy legyen ő felül és végre csináljon is valamit az elején előadta,hogy fölösleges mert ő nem tud úgy mozogni,hogy jó legyen bármelyikünknek is aztan nagynehezen csak rá vette magát.Körübelül 2 perc után mikor szoltam neki,hogy kicsit emelkedjen feljebb el kezdett megint kiabálni velem amivel elvette a hangulatomat az egésztöl ezért lelöktem magamról (csak szolidan)...Kezdem egyre jobban elveszteni az érdeklődésem iránta másfél éve először..de rohamos tempóban...Mit tudok tenni vele?

2016. ápr. 19. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Témázzátok ki és ha nincs később eredmény akkor nem kell ezt húzni meg drámázni . Nyugodtan menjetek külön csendben szét .
2016. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát elég önző. Próbáljátok megbeszelni, hogy ez neked nem jó így. Ha ezek után se változik a hozzáállasa akkor szerintem tudod, mi lesz a vége.

26/N

2016. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
viccelsz? már rég otthagytam volna.ettől csak jobbat találsz.
2016. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"mikor megkérem,hogy pippantson le akkor 50%-ban mindig bunkózik meg úgy csinál,hogy látszódjon rajta,hogy nincs kedve hozzá" => Te kielégíted orálisan? Mert ha nem, akkor te sem vagy különb....
2016. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg vele, hogy neked ez nem esik jól, és mit gondolsz erről. Ha lekiabál, és továbbra is ezt csinálja szerintem szakíts vele, és mond el neki, hogy "miért". Újra. Hátha megérti.
2016. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
keverj le neki egy pofont, és mondd meg neki hogy ne flegmázzon, vagy le lesz cserélve! ( a pofont hagyd ki de legyél tökös :D )
2016. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerepjáték?
2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már rég megmondtam volna neki h a szex fontos egy kapcsolatban és ha nem változtat akkor úgy érzem, hogy kezdünk túlzottan eltávolodni és vége lesz a dolognak, kihűl a kapcsolatunk... ennyi. :)


Azért fogadni mernék, hogy kinézetre meg irigykednek rád a spanok és fullos csajszi? :D...


24/f

2016. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En ki szoktam elegiteni oralisan ha keri (neha csak ugy magamtol is ha kedvet kapok) de nem tagadom vannak alkalmak mikor 10 ora (fizikai) munka utan nincs kedvem hozza de bepotolom 1 max 2 napon belul...

Igen fullos sokan irigykednek....es szeretem is sok mindenen keresztul mentunk mar egyutt es nehez volt elerni azt is,hogy a csaladjuk elfogadjon...az meg a masik hogy nem tartom egy szep embernek magam es nem talalnek konnyen masik baratnot se szerintem...bar nem is akarok igazabol.

2016. ápr. 19. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyod,hogy kiabáljon veled? Mit el nem viselnek az emberek egy múlékony dolog miatt...
2016. ápr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!