Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önző a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem mozog szex közben...semmilyen pózban neki annyi a szex,hogy széteszi a lábait és haggya,hogy én végezzem el a munkát (ráadásul gyengült a fizikumom kicsit és nehezebben tudom azt a bizonyos tempot felvenni,tartani aminél már el is tud menni) mikor megkérem,hogy pippantson le akkor 50%-ban mindig bunkózik meg úgy csinál,hogy látszódjon rajta,hogy nincs kedve hozzá és ezzel el veszi az én kedvem is....a minap megkértem,hogy legyen ő felül és végre csináljon is valamit az elején előadta,hogy fölösleges mert ő nem tud úgy mozogni,hogy jó legyen bármelyikünknek is aztan nagynehezen csak rá vette magát.Körübelül 2 perc után mikor szoltam neki,hogy kicsit emelkedjen feljebb el kezdett megint kiabálni velem amivel elvette a hangulatomat az egésztöl ezért lelöktem magamról (csak szolidan)...Kezdem egyre jobban elveszteni az érdeklődésem iránta másfél éve először..de rohamos tempóban...Mit tudok tenni vele?

2016. ápr. 19. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha lekiabálna egy ilyen dolog miatt, amiért alapjáraton nekem kéne felkapnom a vizet megmutatnám neki a ruháit és az ajtót.
2016. ápr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!