Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy ilyen ajánlathoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy cosplayeztek egy karaktert egy töerténetből, pl valamilyen animét, vagy pl Ahsoka Tanot a StarWarsból, szóval egy viszonxlag extrém karaktert a valós emberekhez képest

és erre jelentkezne egy srác, hogy akár fizet is, de szeretne megdugni a cosplayben:D

nem, nem akar leqrvázni, nem téged akar megvenni pénzért, akár a nevedre sem kíváncsi, ő a karaktert akarja megdugni..


belemennétek ilyenbe?



2016. jún. 5. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős lányok, szerintem felvesznek neked ilyen jelmezt, ha megfizeted. Neked meg mindegy, ki van a ruhába, mert te nem őt akarod, hanem a ruhát.
2016. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Nöjj fel!
2016. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A kérdést sem értem.
2016. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 cukilányka 0.0 ***** válasza:
100%
Sok lány vállal cosplayt. :D
2016. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem:D Mindegy hogy codplayben vagy rendes ruhában, ez mindenhogy sértő, ijesztő és nem így működik a dolog.
2016. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem menne bele, aki amúgy sem menne bele fizetős szexbe :D
2016. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1es, dehogy, nem hozhat akárki egy-egy karaktert, és a cosplayesek vala iképp felveszik a karakter jellemzőit... nem a ruha kell, a karakter!:D


2es, ez egy kérdés, nem ajánlattétel...

2016. jún. 5. 17:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Felőlem a pénz dolog kihagyható, csak gondoltam hassnos ha a másik fél is látja hasznát:D
2016. jún. 5. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a cosplay és Ahsoka Tanot-ot sem ismerem, sőt a StarWars-on is elaludtam, így ehhez a részéhet nem tudok mit hozzáfűzni.


Én ilyen össze-vissza dugásokba, egy éjszakásokba nem szoktam belemenni. Úgyhogy nekem tök mind1, hogy a cospleyben vagy hol akar megdugni a válaszom nem lenne!

2016. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Max a barátommal, de neki nem kell fizetnie.
2016. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!