Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csikló orgazmus miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló orgazmus miközben menstruálsz és tampon van benned?

Figyelt kérdés
Szerintetek abból lehet probléma ha orgazmust érsz el miközben, egy tampon van benned? Itt most arra gondolok, hogy miközben benned van a tampon a hüvely fala lüktet és lehet abból baj hogy a tampon bentebb kerül vagy valami hogy nem tudod később eltávolítani vagy bármi? Nagy kíváncsi vagyok a véleményetekre, a barátommal filozofáltunk ezen, és a neten semmit nem találni erről. :D

2017. febr. 21. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az a tampon nem fog felcsúszni, ha jól fel van helyezve.
2017. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2017. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
És mi tart vissza, hogy kipróbáljátok? A barátod, miközben élvezésig nyal téged, megfogja a tampon madzagját, hogy ne csússzon fel még véletlenül se.
2017. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fú köszi gyerekek, felvilágosítottatok :D
2017. febr. 21. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem érzek semmit különbséget akkor sem ha úgy van orgazmusom hogy tampon van bennem. nem mozdul az sehová de még ha lüktet is se érzed a tampont
2017. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:
2017. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Te nem vagy tisztaban a sajat alapveto anatomiaddal, ha ilyen megfordul a fejedben, es ez eleg szomoru :(
2017. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el tisztában vagyok mindennel. Pont, hogy kíváncsi voltam erre és még a barátom se tudta volna megmondani lehet belőle baj vagy sem. Kíváncsiak voltunk erre az egy dologra :) Gyógyszert is szedek helyesen. Nem mondanám magam hülyének. Köszi a választ ami inkább csak vélemény volt mint sem válasz. És megválaszolták már a kérdést feletted páran.
2017. febr. 21. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi problémád nem lesz belőle. Nyugodtan mehet tamponhasználat mellett akár az orális szex, akár a kézi izgatás. Mi is szoktuk így. Vagy maszti, vagy a párom orálisan kielégít ilyenkor. Sőt, gyengébb vérzéses napokon rendesen szexelni is szoktunk.
2017. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!