Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a szüzek vagy az előnytelen kinézetű férfiak, hogy nem fognak nagy valószínűséggel szép, vonzó nőkkel járni?

Figyelt kérdés

Már az állatvilágban is úgy működik, hogy a szép, erős hímek kapják meg a nőstényt, ők az alfahímek.

Legerősebb oroszlán, a legszebb tollú madár példák az állatvilágban.

Itt is, az embereknél, aki csúnya, az nem fog szép nőt kapni, hiába áhítozik rá, és tényleg vonzó a csaj, minden férfinek csurog a nyála, a csúnya férfi kimarad a számításból.

Persze nő neki juthat, de nem a nagyon szépekből, vagy a szépekből. A lányok természetesen a jó kinézetű fiút fogják választani a rondább helyett, míg van választék, ez a természetes.

A csúnyáknak ezt kéne megérteni, hogy ha van szebb férfi melletted, akkor őrá fog esni a választás, nem rád, ahogyan te egy ronda vázát se veszel meg, ha van mellette olyan, ami szép, és neked is tetszik. ( váza hasonlat nem jelenti az, hogy tárgyak lennének a nők , ez csak egy hasonlat).


Így alakult, ilyen az élet, saját kategóriában kell keresni. Az élet igazságtalan, lehet hallani egyes emberektől...

Nem mindenki születik szépnek, vagy lesz belőle alfahím, akire sok lány bukik.



2013. febr. 11. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
96%
Te még is ki a fa*om vagy,hogy ilyeneket írsz ki ide?
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező szellemi színvonalához a kulcsszavakat érdemes megnézni...
2013. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
97%

Miért zavar az téged, hogy nem tudják elfogadni?

Én nem vagyok egy matyóhímzés, de 10 éve vagyok egy olyan nővel akit sokan fűzni akartak abban az időben mikor összejöttünk. Látod a külső nem minden.

2013. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:
Aok csak népszerű témák szerint lett berakva.
2013. febr. 11. 18:09
 5/98 A.Romanov ***** válasza:
91%
Ez ostobaság :)
2013. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
93%

a tolerancia szó kimaradt a szótáradból

ez nem ilyen eleve elrendelt dolog, éppen azért, mert nem vagyunk állatok

2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
96%

# 2/

Köszi, elolvastam, és sok mindenre fény derült bennem a kérdező életfelfogásával kapcsolatban.

2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, én a szebb nök közé tartozom, de nekem elég a magam szépsége, egy férfinél nem a szépséget, hanem az észt keresem (többek között, emellett még a megbizhatóság, becsületesség, öszinteség, kedvesség, hüség ist fontos)


A biológiai kiválasztás esetében meg eredetileg NEM a szépség volt a döntö, hanem akkor már inkább az erö, de föként az adott körülményekre legalkalmasabb viselkedésmód, és ez csak kevés esetben a kinézet.

2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
98%
Jó.És?
2013. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, hogy látatlanban ilyet mondok, de elég silány fogalmad lehet az életről, meg úgy egyáltalán a dolgokról, ha azt hiszed egy embert ilyen szinten csak a külső adottságai határoznak meg. Nem akarok közhelyekkel dobálózni , fölösleges is lenne, de ugye ezt te sem gondolod komolyan?


(Ha igen, akkor nagyobb gond van a Földön, mint gondoltam...)

2013. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!