Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar a párom leszopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom leszopni?

Figyelt kérdés
Vajon mik merülhetnek fel amiért nem akarja?
2008. okt. 11. 15:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
Én nagyon szeretem a faszt szopogatni nyalogatni egyszerűen imádom a faszt ha gondolod ird meg hol laksz és leszoplak ha még senki nem szopott le.
2008. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó válaszolónak: Nem itt kéne ajánlgatni magad hanem egy "sarki közértben". Amúgy meg meg lehet kérdezni normálisan is. Pl: Miért nem akar a barátnőm/párom orálisan kielégíteni? Ez a "szopom" szó tiszta illúzióromboló. Tudom vannak akik erre indulnak be, de azért nézzék már annak az érdekét is aki utálja ezt.
2008. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Az utolsonak aki utálja ezt és undoritónak tartja az mit keres ezen az oldalon!!!!!!Ez teljesen normális dolog
2008. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó előtti-előtti válaszolónak teljesen igaza van. Miért kell ország-világ előtt ilyen szavakat használni? Én voltam a korábbi hozzászóló is, aki tanácsot adott, hogyan kellett volna kiírni a kérdést, de már látom, hogy itt csak szinte bunkók válaszolnak. Megjegyzem ennek az oldalnak a szabályzatában benne van, hogy a közizlés megsértéséért kitiltás jár!
2008. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem az orális szexet tartom undorítónak hanem azt ahogyan írják meg ahogy mondják. Utszéli ribancok szoktak szopni!!
2008. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
Az én barátnőm úgy szopik, mint a kisangyal, szereti is, és ő is így mondja. A prűd fapinák meg mondják ahogy jól esik nekik, a lényeg nem változik. A szerelem és a szex nem ugyanaz, tudni kell a kettőt elkülöníteni. Azt csak a szépelkedő aggszűzek gondolják, hogy nem lehet magyarul a nevükön nevezni a dolgokat.
2008. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Szerintem attól még, hogy valaki azt mondja "szopni" az nem vall tiszteletlenségre. Nem hiszem hogy bármely férfi azért mondaná a barátnőjének, mert éppen nem szereti.Én is szoktam csinálni és nem tart a barátom kurvának.+ én sem magamat..
2008. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

Hát elég nagy baj, hogyha a szerelem és a szex teljesen független egymástól.

A kérdezőnek pedig csak annyit: Kérdésed magában rejti a választ. Csak állj meg egy percre, és gondolkozz el a szóhasználatodon. Nem csoda, ha barátnődnek gondjai vannak.

2008. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ezer bocs a szóhasználatért. De a kérdés ettől még ugyanaz marad. :) Az, hogy hogyan fejezzük ki a dolgot csak precizitás kérdése. Szerintem. :) De tényleg bocs annak, akinek a szemét sérti.
2008. okt. 12. 15:45
 20/25 A kérdező kommentje:

"Ha megteszed neki, és ő rájön, hogy milyen jó - lehet, hogy megváltozik a gondolkodása is! "


Erre válaszolva pedig...: én már többször megtettem neki ;)

2008. okt. 12. 15:46
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!