Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar a párom leszopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom leszopni?

Figyelt kérdés
Vajon mik merülhetnek fel amiért nem akarja?
2008. okt. 11. 15:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszerüen kérd meg,hogy kényeztesd MINDENHOL..De akkor kérd meg rá,amikor már annyira felizgattad,hogy szinte nincs észnél..Finoman told lefelé a fejét..:)
2008. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mennyire sérti ez a közízlést! Én egy nagyon elismert szexológus könyvében (nem írom ki, mert nem a reklám helye!) olvastam így: "leszopni".
2008. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
53%
Srácok én óva intelek titeket. Nekem ilyen irányu gondom nem volt még engem mindig leszoptak és kész. De már unom, hogy az 5-ik barátom jár úgy, hogy mindent megad a csajnak az meg semmit nem akar csinálni utána az első bömös köcsöggel lelép akkor végig szopja az egész discot. Rúgját ki a francba. Aztán lehet nyomkodni a 0%-ot a válaszra az igazság még attól ez marad sajna.
2009. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szopáshoz ugyanúgy fel kell nőni mint a szexhez. Az hogy egy nő nem akarja lecumizni a barátját lehet megvan az oka. Én sem rajongok érte még nem is csináltam, de belátom hogy ahhoz még nem nagyon vagyok felnőve.

Mondjuk biztos lesz még olyan válaszoló aki azt mondja majd, hogy ha a cumizáshoz nem vagyok felnőve akkor a szexhez se legyek. Szerintem egy normális kapcsolatban ahol a csaj is és a srác is becsületes akor várnak egymásra és mindent megadnak egymásnak ami a határukon belül van. Én is imádom a barátomat, ő mindent megtesz nekem, kinyal meg akármi, de én nem cumizom őt le mert még nem érzem magam késznek rá. Lehet eljön az idő amikor rákapok. Lehet a kérdező barátnője sincs hozzá "felnőve"

2009. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Sohasem fogom megérteni, mire nincs készen, aki ezt nem akarja. Sose élveznék egy nő szájába, én értem, hogy az undorító. De bevenni simán a szájba és kényeztetni egy megmosott, tiszta péniszt, ezen mire kell felnőni? Nekünk miért nem kell felnőni, hogy nyaljunk? Ha csókolgatjuk a szerelmünket, miért PONT a nemi szervek maradnának ki?
2011. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!