Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek a puncipiercin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a puncipiercinges nők?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mivel egyértelműen nem látszik valakin, hogy van-e "puncipiercing"je, így nem tudom, hogy bejön-e vagy sem.

Nem feltétlen kell külsőre ítélni. Egy dolog, hogy valaki kinézete milyen és mennyire jön be, de utána meg is kell ismerni. A belső értékrend, a viselkedése, a természete összességében többet mond el a későbbiekben, mint a kinézete.

Személy szerint szeretem a testékszereket, de nem kényszeríteném rá a párom. Nekem van, elég sok, és szeretem máson is. A női intim is tetszik.

De, ha esetleg első randin, vagy csak ismerkedés közben azzal kezdi, hogy "Te, bátyja, puncimban is pirszing van, gyere át dugj meg aszt csá!" Akkor ott fordulok sarkon és hagyom ott.

Összefoglalva, örülök, ha a páromnak van, de ha nincs sem baj, de nem ezért jövök össze mással, vagy nem szakító ok, ha van neki.

27/F

2017. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tompadúr ***** válasza:

Nekem semmi ilyesmi nincs ellenemre amíg normális kereteken belül van. Tehát bikakarika méretű piercing már nem lenne oké. De amúgy még tetszene is.

26/F

2017. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!