Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy régóta ismerős csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régóta ismerős csaj ajánlatot tett, hogy nincs-e kedvem néha felugrani hozzá hancúrozni? Régóta nem volt pasival, ki van éhezve. Nem az esetem, de mivel szabadok vagyunk beleegyeztem.

Figyelt kérdés
Engedjem hogy leszopjon?(a betegségek miatt gondolom)Én pedig kinyalhatom kockázat nélkül?Évek óta ismerem,talán nem ver át,ha valami baja van.Az aktus már természetesen gumival fog történni.
2008. okt. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
ha tiszták vagytok persze
2008. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Megyek én , ha te kéreted magad! :DDD
2008. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak várd, míg felkér a csaj! :)
2008. okt. 15. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki lepontozza,miért nem ír valami véleményt?
2008. okt. 15. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész nyugodtan megengedheted neki, mert még is csak pasiból vagy és köztudott hogy szeretitek ha lesz*pnak titeket! :)
2008. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Orállal ugyanúgy el lehet kapni, mint dugással dolgokat, szóval ha oda azért használsz gumit, mert nem bízol benne, akkor ne is nyald ki. Talán még szarabb, ha a szádon jön ki valami nemi cucc, mint ha a farkadon, az legalább a gatyádban van :D
2008. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!