Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egynapos kaland után, csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egynapos kaland után, csaj nem akar semmit, de ismerős, és továbbra is beszélgetünk, eljárunk haverokkal bulizni, stb... Szülinapomra kaptam tőle egy lyukacsos kavicsot, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Te tudod, hogy mit akarsz?

Nem lehet hogy o sem tudja mit akar csak teged akar nagyon megnyugtatni, hogy igazabol o beerte ennyivel?

Szerintem ha te taplalasz iranta erzelmeket beszelj vele es kerdezd meg egyenesen a dolgot. - a soraidbol ugy vettem ki, hogy nem kozombos szamodra a lany.

Hogy miert adott neked kavicsot? Ez kedves de fogalmam sincs talan ezt is megkerdezheted tole.

2008. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem egyáltalán nem közömbös a lány sőt. Csináltam egy-két butaságot, komoly bocsánatkérés megvolt, megbocsátott kedvesen, de "ne akarjak semmit". Tudja, hogy én jóval többet szeretnék. Másrészt a lánynak tetszik a testem, bár sokan dícsérik, hogy jó alakom van, gondolom ez nem oszt most...
2008. júl. 14. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet ilyenkor még tenni valamit, hogyha ő nem akar semmit, de én mégis, tudok ezen még változtatni valami módszerrel?
2008. júl. 14. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A test az egy dolog. Lehet szexualisan vonzo de az is csak egy dolog mert a legjobb not es a legformasabb pasit is megcsaljak sajna....

Szerintem annyit tehetsz igy a valaszodra reagalva, hogy nem surgeted. Hagyj idot es ne nyomulj - tudom, hogy nehez en is voltam mar remenytelenul szerelmes.

Ha latod, hogy ezzel felkeltetted az erdeklodeset akkor ulj le es beszelj vele. Akkor aztan lehet minden vagy semmi alapon kitalalni.

Bocsanatot kertel es latszolag valoban nagyon szereted. Mi kellene ennel tobb szamara ha o is vonzodik hozzad? Ugyanakkor ertheto ha megbantottad, fel attol hogy bantani fogod megint.

2008. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi válaszod, utsó mondatod különösen nagyon igaz lehet
2008. júl. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!