Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol van a határ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ?

Figyelt kérdés
Normális párkapcsolatot elünk..vagyis azt Hittem .20 eve Lany vaggyok,4eves kapcsolattal. Szeretem magamat elengedni,bevallom.De a barátom az utobbi idöben teljesithetetlen kéréseket ad. Az elejen meg volt amibe bele mentem,a vicc kedvéért..na de...ott kezdödött,lementünk a Blatonra vagy Horvatba,napozzak melltartö nelkül.Ok,egyefene nyaralunk...De azutan mar ugyis fürödjek...Tengernél meg elment,mert nehezen talalsz iseröst aki felismerne,elment ez is. Viszont jöttek minel extremebbek,hogy vegyek at pizzarendelest melltarto nelkul,ebbe mar nem mentem bele,kiverte a dilit,ogy miert vagyok begyöpösödött...ok belementem,hogy furdö köppenybe atveszem,de semmi több,...Vagy voltunk Budapesten a Aquaparkban a csuzdazoban,amikor pedig lecsusztunk,a bal mellemröl leesett a bikini,persze ö nem szolt mert az tetszett neki,hogy mas latta a mellbimbom. A vadvizes csuszdanal amikor erösen esunk bele a vizbe,persze ott allt a elsösegelynek dolgozo ferfi,ott beszelt minden ok,minden ok,10 szer megkerdezte,csakhogy lassa a mellem..ez meg neki tetszett... es meg folytathatnám a kéréseket,es mar nagyon elegem van ebböl,nem akarom hogy negy ev igy menjen el,tudtok valamit javasolni? vagy valaki jart hasonlo helyzetben? köszi elöre is...baratom egyébként 24

2017. jún. 4. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned, hogy nem akarod tovább folytatni ezeket a "kihívásokat". Ha képtelen elfogadni, akkor pedig lépned kell, hiszen más lehetőség nincsen... /L
2017. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon csúnya dolog, és te sem élvezed. Szakíts vele, mert nem érdemel meg egy ilyen bunkó.
2017. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e neked, hogy ez csak róla szól, te még csak képben sem vagy, mint ember. Mint egy eszköz, úgy igen. Ahogy látom, te nem vagy az a személyiségű lány, akit ez izgat, így két dolgot tehetsz:

1) Most azonnal szakítasz a pároddal,

2) illetve ultimátumot adhatsz neki, hogy mivel ez neked nagyon nem jön be, vagy abbahagyja, vagy szakítasz vele.


23/F

2017. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ő tudja, hogy ez neked nem jön be?
2017. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen tudja...mondom vannak vagyis voltak amik a elmentek mint pl napozás. Vagy ha otthon kettesben voltunk ,pucerkodas...de a határokig...
2017. jún. 4. 23:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Eléggé beteges... mármint az a része, hogy nem érti meg, hogy Te ezt nem akarod.

Ha továbbra sem érti meg: inkább hanyagold.

2017. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem tisztel Téged mint lányt, mint azt az embert akivel megosztja az életét. Ha normális, kiegyesúlyozott, kölcsönös tiszteleten alapuló párkapcsolatra vágysz, nem Ő az aki Neked kell.


Nem lesz könnyű 4 év után, tudom, de jobb most, mint amikor már gyerekek is a "képben lesznek"

2017. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Mondd meg neki, hogy te nem vagy szub lány.

Azzá akar nevelni..

2017. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szeretem magamat elengedni,bevallom."


És ez miben nyilvánul meg?


Mert szerintem az ódzkodás egy melltartó nélküli napozástól, vagy épp meztelen fürdéstől is az nem a hűdelazabevállalósvagyok-kategória.


Szerintem a barátodnak is pont az a baja, hogy túlságosan prűd vagy és ezen próbálna segíteni a maga keresetlen módján.

Nyugodtan hallgass rá, de közöld vele, hogy lassabban kell haladnotok: amikor az egyik lépcsőt már megszoktad, csak akkor léphettek a következőre.


A szexuális szabadságot a lányoknak bizony nem adják "ingyen".

2017. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Írod, hogy normális párkapcsolatban éltek a pároddal, immár 4 éve. Sőt szereted magad elengedni. Lehet, a barátod erre épít, arra próbál rávenni, hogy még jobban engedd el magad. Nem teljesíthetetlen kéréseknem mondanám azt, amit kíván tőled, csak neked ezek túl merészek. Biztos vannak a kapcsolatotokban olyan elemek, amit most simán megtesztek egymásnak, de a kapcsolat kezdetén elképzelhetetlenek voltak számodra.

Amit leírtál abból a amit a párod kíván, sok férfinek megmozgatják a fantáziáját. Szeretem ha a barátnőm fehér folt nélkül barnul le és most már ő is szebbnek látja magát így. Kzdetben nehéz volt rávenni akár a melltartó levételére, most már keresi az olyan helyet ahol megszabadulhat a fürdőruhától. Csónakban távolabbra evezve más természetesen vetkőzik le. A szexi ruhák is bejönnek rajta. Szoktam ilyet venni neki. Volt amira azt mondta hogy fel nem venné. Azóta rájött hogy milyen dögös benne és szívesen felveszi. Növeli az önbizalmát hogy elismerést kap hogy milyen jó nő. Pesze most is van ami túl van a határon és csak itthon veszi fel. Lehet Te is rájönnél hogy milyen vonzó vagy, és simogatná a lelkedet hogy megnéznek.

Lényeg hogy tudjátok megbeszélni az érzésidet és hogy meddig mész el. Jüön a nyár! Csak lazán!

2017. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!